Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? Én voltam a hibás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Én voltam a hibás?

Figyelt kérdés

Volt egy barátom akivel kb. 2 éve voltam eggyüt. Az unoka tesóját ismertem, és elégéé megtetszett, meg minden.. De közbe a barátom ezt-meg azt csinált lányokkal, és én szakítottam vele,mert úgy éreztem,ezt nem bírom. Utána megint összejöttem vele, de rájöttem hogy mégis csak az unokatesóját szeretem,és vele szeretnék lenni..Anyáék erről tudtad, és most azt mondja h egy ideig nem találkozhatok vele :(

mit tegyek?? ne legyek vele??.. de közbe meg csakis érte élek, megőrülök annyira szeretem. :(:(

kérlekszépen titeket, adjatok értelmes tanácsokat..


2011. jan. 29. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Attol függ hány éves vagy?


És akkor olyan tanácsot adunk.

2011. jan. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
most leszek ez éven 16
2011. jan. 29. 17:31
 3/5 anonim ***** válasza:

A legszebb kor bár én is visza mehetnék :(



Hát én azt mondom azzal legyél akit szeretsz!

Mert ha nem azt késöbb nagyon megbánod hogy jajj mért nem öt választottam .


Lehet 2-3-4-5- év múlva újra összehoz a sors vele és van neki barátnöje és akkor vered a fejed a falba ""hogy mért nem jöttm vele össze??!!! most lehet hogy még eggyütt lennénk és most én foghanám a kezét.""

Szóval 1szó mint 100 most lépj még van esélyed.!!!!!!

2011. jan. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

én a volt barátom unokatesóját szeretem, csak az a baj h anyáék valahogy nem fogadják el mert eddig "játszottam" mind kettővel:( megbántam, tudom önfejű voltam..

de ha eltelik pár hónap szerinted elfogja fogadni?

2011. jan. 29. 17:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos!
2011. jan. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!