Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most én voltam a hibás? Vagy ő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én voltam a hibás? Vagy ő?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szóval, volt egy kis "félreértés" nek nevezhető esemény, még korábban, annyi az egész hogy volt pár gesztusa a lánynak, hogy (Most irok kb 5 példát):


Ezeket irta (a lány) néhany mondatomra:


Ne legyél féltékeny, nem vagyok xy onban szerelmes.

Csak miattad vagyok fent.

Ballagásnál azt szeretném hogy mellettem ülj.

Ha majd találkozunk akkor sirva ölellek meg.

Lesmárolhatnál.


Tudom csak ennyiből nem derül ki semmi, de, a lényeg az az hogy véleményem szerint többnek tartott mint egy barát, es most kiment külföldre, és csak msn en társalgok vele, a "kapcsolat" már kezdett eléggé romlani valamiert, talán azért mert én féltékeny voltam pár illetőre (szerintem volt értelme), végül egy nap msn re felmegyek, megüzeni nekem hogy, nem tud olyan lenni élőben velem mint msn en, úgymond lerázott, másnap viszont facebook on megtalálom egy másik fiúval, irogatnak egymásnak hogy:


Szeretlek holnap talizunk stb..... (Ezért is volt értelme féltékenynek lennem...)


Pedig én hónapokkal ezelőtt mindig vittem neki virágot, törődtem vele ahogy kell, azt hittem hogy egy lerázásnál PICIT többet érdemlek, hogyha megsértettem valamivel akkor azonnal bocsánatot kértem, és az nagyon ritkán volt hogy megsértettem volna valamivel.... játszott velem a lány amikor én azt hittem igazi érzelmeket érez irántam vagy sem? Mert nekem nagyon úgy tűnik. Köszönöm!


UI: Elnézést kérek a helyesirásért pl a hosszú i-k miatt, csak amerikai a billenyűzet és nincsen hosszú i. :)


2010. júl. 9. 01:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Remek. Csak játszott veled, sajnos. Hagyd rá, talált nálad jobbat, ami elég szomorú. De talán mindenki így csinálná.


Fel a fejjel


Üdv. Bakter bácsi :)

2010. júl. 9. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
"xy onban" ez mi???
2010. júl. 9. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Bocsi, xy-ba
2010. júl. 9. 02:12
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem vágom... de megkért rá, hogy csókold meg? És te nem tetted? Az elég nagy sértés... :D

Amúgy lehet, hogy játszott, és én vagyok a hülye, de ha megkért rá Te meg nem vágtad hanyatt az osztályteremben akkor meg Te... bocs... szóval nem értem.

2010. júl. 9. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
igazság szerint, MSN en irta ezt, és nem is volt alkalmam SEMMIRE csak arra hogy irjak neki.... szóval.... gondolom el tudod képzelni...
2010. júl. 9. 02:21
 6/13 anonim ***** válasza:
Ezt értettem, hogy msnen, de azt nem, hogy miért nem tetted meg másnap?
2010. júl. 9. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én ebből semmit nem értek.Szerintem te ő vagy,a hibás meg a libás és a végső megoldás:ANÁL...Ha hasznos volt a válaszom kérlek pontozz fel 100 %-ig.Kösz :) Amúgy meg abból amit értek ő hülyített te lementél papucsba azaz hagytad magad,ez annyit tesz hogy mindketten:Ő szemét,te meg ostoba.
2010. júl. 9. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Furkó Lurkó elemében van :D:D:D
2010. júl. 9. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A csetes ismerkedésről megvan a véleményem :P Többnyire nagy képmutatás az egész és ott könnyen repkednek az ilyen mondatok..
2010. júl. 9. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Attól még be lehet váltani...
2010. júl. 9. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!