Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a baj? Talán én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj? Talán én voltam a hibás?

Figyelt kérdés

A barátommal alig beszéltem, msnen ki volt neki írva hogy most éppen beszél egy lánnyal mert gondjai vannak és vigasztalja, írta hogy ne értsem félre (ezzel nem is volt semmi gond nem vagyok féltékeny, semmi ilyen)

Megkérdeztem hogy akkor is minek kell ki írni hogy vele beszél mert nekem ez nem esik a legjobban erre azt írta hogy engem is ki írt már amikor csak velem akart beszélni.

2 óra alatt alig beszéltünk valamit majdnem mindig én írtam neki, megkérdeztem hogy ittvan-e mert nem nagyon ír és erre azt irta hogy: "már mondtam hogy vele beszélgetek nem igaz te" - és nem igazán esett jól hogy alig írt és nem vmi szépen válaszolt. Amikor egymástól elköszönünk nem igazán szokott szivet írni se mást max annyit h jó8, de én ma nem irtam neki semmit csak annyit hogy megyek szia, és erre irta hogy neked is jóéjt mintha nagy baj lett volna ha én nemírok semmit a szián kívül :( miért van ez?


Tudom hogy nem kell mindig velem foglalkoznia, csak jólesett volna ha közbe rám is figyel kicsit :(


2009. szept. 3. 23:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát megértem hogy rosszul esik attól még hogy beszélget mással rád is figyelhet és veled is tudna beszélni.

De ne foglalkozz vele engedd el a füled mellett a hülye megnyilvánulásait sztem.

2009. szept. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem te voltál a hibás. Teljesen jogos a felháborodásod... Ha veled jár akk veled beszélgessen ne másokkal...


20/F

2009. szept. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

Elég buta vagy, előző válaszoló.

Ebben nincs semmi extra, nem foglalkozhat mindig veled. Akkor éppen ahhoz volt kedve és ezt neked, ha szereted, tiszteletben kell tartanod, még ha rosszul is esik. Ettől még szeret. Nekem is rosszul esne, de meg tudnám érteni, hagyni kell neki életteret, ennyi. Ne bonyolítsd túl, fölösleges stressz.

2009. szept. 4. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szerintem abban te voltál hibás, hogy nyaggattad őt. Mármint hogy ha épp nem alkalmas beszélnie veled, akkor nem kéne ezen nagyon felháborodni. Ellenben miután nem hagyatd békén ha jól veszem, neki kellet volna kapcsolnia és foglalkoznia veled egy kicsit, tehát itt meg ő hibázott.
2009. szept. 4. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2. válaszolónak akkoris igaza van...

én párom,engem szeret,ne vigasztalgasson csajt...csaj arra keressen barátnőt,ne az én pasimat...

párom ilyet sose tenne,sőt,csaj csak olyan van fenn neki,akit én is ismerek,és nem ellenszenves...aki elleneszenves volt,azt törölte...miattam,mert ezzel is a kedvemben jár,és fontos vagyok neki...

ezért nem tenné meg hogy lekoptat egy másik csaj miatt...tanulás,melo ilyenek miatt ok,mondja hogy nem ér rá...más csaj miatt meg ne probálja...

jogosan vagy megsértődve kedves kérdező

22/L

2009. szept. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Félelmetesen unalmas életed lesz, kedves utolsó válaszoló.
2009. szept. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az nem ad okot az aggódásra, hogy más lánnyal beszélget. Az már igen, ha Téged nem von bele..
2009. szept. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hmmm...most hogy a válaszokat is végigolvastam aza véleményem hogy lehet hogy a barátnőmmel azért ezt sosem tenném...mármint hogy bunkó módon szólok hozzá ilyen esetben...ha ugyanez történne velem amit a srác csinált akkor nem lennék olyan paraszt hogy kiírom hogy mindenki lássa hogy csak egy emberrel vagyok hajlandó beszélni és az nem a barátnőm...mindenki tudja hogy van más megoldás pl: rejtett mód....így beszélhetek egyetlen személlyel és senki nem tudja hogy fenn vagyok és még a barátnőmet sem sértem meg...ez nem kedv kérdése...akit szeretek arra azért odafiegyelek. Persze az is lehet hogy csak bánatni akart téged.
2009. szept. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!