Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tettél volna a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tettél volna a helyemben?

Figyelt kérdés

Egy rövid (vagyis inkább hosszú) sztorit írok a dologrol, kíváncsi vagyok mások mit tettek volna a helyemben. (22/F)

1 éve voltunk együtt barátnőmmel, én épp eljegyzést tervezgettem, minden rendben volt amikor egyszercsak bejelentette hogy szerinte nem működik a dolog és váljunk külön. Próbáltam rávenni hogy folytassuk de elmondta hogy egy 3. személy van a dologban. Ez nagyon rosszul esett és mármár fel is adtam a dolgot. Aztán nincs mit veszteni alapon oda adom neki a gyűrűt hogy azért lássa milyen komolyan gondoltam a dolgokat. Nos ez komolyabb hatást ért el mint gondoltam és teljesen megfordult a véleménye, megígérte hogy még1x ilyen nem lesz és hogy hibázott. Én megbocsájtottam és azóta eltelt 1 év és boldogan élünk együtt, tervezgetjük a jövőt. stb. Jöhetnek a vélemények :)


2010. júl. 8. 11:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Milyen gyűrű volt? Lehet levágta, hogy hú veled jó ár mert mennyi lóvéd van..

Kicsit úgy tűnik a dolog:S Reméljül a 3. személy azóta sincs képben..De örülök h boldog vagy és együtt maradtatok, de ez így fura..Nagyon

2010. júl. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
neharagudj ez hülyeség :D tény hogy nem egy ezüst gyűrű volt de nem ennyire anyagias, meg mint emlitettem 1 éve voltunk együtt, annyi idő alatt gondolod nem szűrte volna le hogy nemvagyok a leg gazdagabb? :)
2010. júl. 8. 13:52
 13/14 anonim ***** válasza:
én ezt tettem volna a helyedben. :D
2010. júl. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

akkor tényleg nem értem ezt a reakciót..

lehet akkor azt hitte, még nem mutattad meg a gyűrűt, hogy nem olyan komoly kettőttök között a dolog..aztán meglátta és rájött, hogy ez komoly ami köztetek van...A lényeg h együtt vagytok

2010. júl. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!