Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tettél volna a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tettél volna a helyemben?

Figyelt kérdés

Egy rövid (vagyis inkább hosszú) sztorit írok a dologrol, kíváncsi vagyok mások mit tettek volna a helyemben. (22/F)

1 éve voltunk együtt barátnőmmel, én épp eljegyzést tervezgettem, minden rendben volt amikor egyszercsak bejelentette hogy szerinte nem működik a dolog és váljunk külön. Próbáltam rávenni hogy folytassuk de elmondta hogy egy 3. személy van a dologban. Ez nagyon rosszul esett és mármár fel is adtam a dolgot. Aztán nincs mit veszteni alapon oda adom neki a gyűrűt hogy azért lássa milyen komolyan gondoltam a dolgokat. Nos ez komolyabb hatást ért el mint gondoltam és teljesen megfordult a véleménye, megígérte hogy még1x ilyen nem lesz és hogy hibázott. Én megbocsájtottam és azóta eltelt 1 év és boldogan élünk együtt, tervezgetjük a jövőt. stb. Jöhetnek a vélemények :)


2010. júl. 8. 11:19
1 2
 1/14 Holdtündér ***** válasza:

Érdekes....

1. A harmadik személy lehet rögtön eljegyezte volna, ezért volt vele is, mert azt hitte te nem gondolod ennyire komolyan, hogy gyűrűt is vegyél, de aztán meglátta és rájött szeret, és te is komolyan gondolod.

VAGY

2. Talán az anyagiak?

2010. júl. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ezen ledöbbentem

Kész :)

Nincs véleményem :)

22F

2010. júl. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

első: hát igen jól látod valami ilyesmi lehet.

a kérdés az hogy a helyemben odaadtátok volna e neki a gyűrűt vagy inkább nem? :) tudván hogy így utólag ez mentette meg a kapcsolatot


második: mi ennyire megdöbbentő? :D te elküldted volna inkább hogy legyen boldog a másikkal vagy sem? :)

2010. júl. 8. 11:25
 4/14 anonim válasza:

Ha egyszer megbotlik egy ló, többször is megfog!


lehet nem most, lehet 5-10 év múlva, de megfog!!!!!!!!!!!

2010. júl. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen ettől én is tartok kicsit. Meg a másik ami inkább baj hogy azóta én is meginogtam. Szóval ugymond a seb ha még beis forrt ugyanugy ott éktelenkedik. Nem beszélünk a dologról azóta de eszembe szokott jutni.
2010. júl. 8. 11:29
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha nem mutattad volna meg neki a gyűrűt már nem is lennétek együtt. Szerencsések vagytok. :)
2010. júl. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

ismered a mondást, meg lehet bocsájtani, de feledni nem!

Mindig is ott lesz az a tüske, sosem lesz 100%os bizalom!

Most zárd le ezt a kapcsolatot, mert ha már házasok lesztek, az a hazai jogrendszer miatt nem lesz olyan könnyű! sőőőt, ha már gyerek is lesz, az még rosszabb, az életed rámegy! :(

2010. júl. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
hmm hát, mivel most minden jó, és nem csak felszínesen, mert tudom hogy megbánta, ismerem, ezért nem akarom felrugni a dolgot. a jövövel kapcsolatosan nincsenek kétejeim. inkább csak az érdekel más szemében ez mekkora hiba vajon.
2010. júl. 8. 11:45
 9/14 anonim ***** válasza:
Elég érdekes történet. Nem tudom eldönteni, hogy vajon az anyagiak miatt, vagy a komoly szándékod miatt maradt inkább veled. Mindenesetre nem érdekelhette túlságosan az a bizonyos 3. személy, ha azóta boldog veled.
2010. júl. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

az anyagiak talán egy kicsit játszottak közre de túlnyomórészt biztos hogy nem az volt a baj. bizonytalan volt a jövőnkkel kapcsolatban, azt hitte hogy én majd egyszer ráunok. gondolom ezt a gondolatát sikerült eltüntetnem azzal hogy megtettem a legkomolyabb dolgot amit valaha is tettem :) csak én ugye arra számitottam azok után amit mondott hogy "szép szép meg aranyos vagy de már döntöttem"... :)


egyébként köszönöm a véleményeket!

2010. júl. 8. 11:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!