Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen tettel tudom bebizonyít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tettel tudom bebizonyítani, hogy bízhat bennem?

Figyelt kérdés
Két és fél éve vagyunk együtt, és jelenleg külföldön dolgozik. Nehéz írásban átvinni az érzelmeket és azt mondja szóval nem tudom meggyőzni arról, hogy tényleg nincs oka aggodalomra. Sajnos alapvetően gyanakvó típus, de tényleg nem adtam számára okot gyanakvásra... Mivel győzhetem meg? (Csak tettek)
2011. szept. 13. 09:17
 1/6 kollar1000 ***** válasza:
szia. először is,,nem ismerem a kapcsolatotokat,de ugyanez van fordítva is! Mivel külföldön dolgozik,Te is gyanakodhatsz.Hogy tudnád tettekkel bizonyítani,ha ő messze van.Jöjjön haza!ha megteheti,, ha nem akkor meg bízni benned ha nem sikerül annak általában oka van.És amit most írok,:::Én nem bíznék a páromba,az biztos,nem tudom mióta van kint,,,,DE kérdezd meg magadtól,,,te meddig birnád ki hogy ne keres kapcsolatot?
2011. szept. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
3 hetente jár haza és én teljes mértékben megbízom benne, mint mondtam alapvetően gyanakvó típus, senkiben sem bízik meg, így nem kell csalódnia soha... nem adtam okot a gyanakvásra, de be akarom neki bizonyítani, hogy nem is fogok soha, mert nekem csak ő kell...
2011. szept. 13. 13:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nem mondom hogy ez nem fog menni így, vagy szakítsatok... csak annyit mondok: az igazi, jó kapcsolat alapja, a bizalom, és a szeretet. Ha egyik nincs meg... akkor az úgy nem valami jó. Annak ellenére, hogy 2,5 éve vagytok együtt, még mindig nem ismer eléggé ahhoz, hogy teljesen megbízzon benned, és elhigyje, hogy ha neked valami számít az életben, akkor az ő.

Mindenesetre, sokat mondd neki hogy nagyon nagyon szereted, és csak ő kell neked, senki más, meg ilyenek... ha már csak 3 hetente tudtok találkozni.

Én távkapcsolatban élek és párommal hetente találkozunk, van olyan hogy egyik hétvégén nem tudunk találkozni és akkor alig bírom ki... nemtudom ti hogy bírjátok 3 hétig egymás nélkül :S

Sok sikert :)

2011. szept. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Volt barátom is ilyen volt..gyanakodott a semmire. (Mondjuk ez hosszú és más sztori.)

Szerintem ülj le vele nézz a szemébe és nyugtasd meg,mondd el az érzéseidet. Ha érezteted vele a szeretetedet,ha tényleg nem adsz okot a gyanakvásra,akkor egy idő után bízni fog benned.

Mert,ha mindig gyanakodni fog ,és nincs oka rá,megöli a kapcsolatotokat.



L/16

2011. szept. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
teljes indukcióval
2011. szept. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
legközelebbmikor hazalatogad elégitsd ki oralisan és nyeld le a vegtermeket, ez a bizalom egyik jele.
2011. szept. 20. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!