Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mivel tudnám bebizonyítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnám bebizonyítani szüleimnek, hogy valóban megbízhatnak bennem, és hogy nincs miért fölöslegesen aggódjanak?

Figyelt kérdés
Szeretnék sok időt tölteni a barátommal,de édesanyám nagyon "félt". Nem bízik meg bennem. Fél,hogy olyan történik köztünk,ami szerinte még túl korai. Én azt szeretném,ha szabadon engedne. Szerintetek hogyan mondjam el neki,hogy már nagy vagyok és szabadságra vágyok?
2010. dec. 4. 14:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Addig nehéz bármit is mondani, amíg ezt nem tudjuk.
2010. dec. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
17 leszek hamarosan...
2010. dec. 4. 14:31
 3/10 anonim ***** válasza:
csak egy átlagos fiatal csaj vagy.
2010. dec. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mutasd be a szüleidnek a barátodat. Legyetek nálatok, amikor a szülők otthon vannak. Ha tudják, hogy rendes fiú, és látják, hogy szeretitek egymást, akkor előbb utóbb biztos elmúlna az aggodalmuk. Ha látják, hogy nem csak kihasználni akar, akkor talán még a szexet se tiltanák annyira. Most nem azt mondom, hogy biztatni fognak rá, de én a helyükben nyugodtabb lennék, ha látom mi a helyzet. Ebbe bele kell törődniük a szülőknek.
2010. dec. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Funktasztikus ***** válasza:
nem bened nem bizik hanem a barátodban...
2010. dec. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A legtöbb szülő ilyen, majd gondolj vissza erre a kérdésre, ha a te lányod lesz ennyi idős...

a szüleid is ilyenek voltak, csak már elfelejtették. A barátodat többet vigyed haza, hogy lássák, megbízható, és majd talán könnyebben elengednek vele.

2010. dec. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A barátommal mindent megteszünk,hogy anyumnak semmi kifogása ne legyen ellenünk,de az én anyum egyszerűen olyan,hogy neki csak az tetszik,akinek a szülei úgymond ütik a mi szintünket vagy, akikkel ő is közeli baráti kapcsolatba van.
2010. dec. 4. 14:53
 8/10 A kérdező kommentje:
Azt még le kell írjam,hogy anyum mindig az ő életét állítja elém példának,pedig az övé sem volt tökéletes. (És igaz,ami igaz,17évesen veszítette el...)
2010. dec. 4. 14:57
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Amit írtál anyukádról azt neki is el lehet mondani, nem tudom vagytok-e olyan viszonyban. Próbálj meg vele finoman beszélni, hogy nem vagytok egyformák, te másként gondolkodsz, és ettől nem vagy rosszabb.

Esetleg mondhatod, hogy 17 évesen több szabadságra vágysz, ahogy ő is tette, de vigyázol magadra, hiszen ő jó anya volt, megtanított arra, mire kell vigyázni. Ha egy kicsit hízelegsz, könnyebben sikert érsz el.

2010. dec. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ezt nagyon köszönöm. Őszintén szólva picit félek ezt elmondani neki,de megpróbálom,mert szeretném a szilvesztert a barátaimmal tölteni és főleg VELE ;) Ezért ha nem enged el,akkor összeszedem a bátorságomat.

Köszönöm a tanácsot :)

2010. dec. 8. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!