Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyn lehet bebizonyítani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyn lehet bebizonyítani egy pasinak, hogy tényleg elég jó, semmi baj vele?

Figyelt kérdés
Hiába mondom neki, nem hiszi el, pedig tényleg nincs vele semmi baj, csak néha butaságokat beszélek, meg néha túl komolyan vesz egy-két dolgot. Megértem, hogy most jogosan érzi megbántva magát, a részleteket inkább mellőzném. Ti mit tennétek, hogy bebizonyítsátok neki, tényleg kell nektek ő, tényleg TÖBB, mint elég jó? Mert tényleg imádom őt, inkább én érzem magam kevésnek hozzá.
2011. aug. 16. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondogasd neki dicsérd stb..
2011. aug. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szia en is igy vagyok a baratommal,annyi kulonbseggel,hogy foleg en vagyok a tulerzekeny, sokszor felhuzom magam egy-egy mondatan amit nem is gondolt komolyan,neha nem tudom eleg jo vagyok-e neki.magambol kiindulva azt mondanam hogy onbizalom hianya lehet a baratodnak is,nehez eset folyton bizonygatnod kell neki h o kell es dicserned meg azokat a szokasait es kulsososegeit is amiket o esetleg nem szeret sajat magan.Szerintem idovel helyrehozhato,de eleg sokszor szukseg van pozitiv megerositesre.21/l
2011. aug. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jobb ötletem nekem sincs, remélem idővel túllép ezen, és elhiszi. Egyébként ő is érzékeny, kívülről nem látszik rajta, magabiztosnak tűnik stb. de belül sokkal érzékenyebb ő.
2011. aug. 16. 18:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves észlények. Nem kell nyajra főre dicsérgetni a férfit, főleg akkor nem, ha olyasmit dicsérsz, amiről ő is tudja, hogy nincs. Miért is? Mert amikor véletlenül bebizonyosodik, hogy azon a téren hiányosságai vannak, akkor jó nagy lesz a pofáraesés. Mit kell tenni? Valószinüleg nem azért vagy a másikkal, mert unatkozol(bár manapság inkább ez jellemző a kapcsolatokra), hanem azért, mert vannak olyan tulajdonságai amikért szereted. Nah azokat tessék dicsérni, de azt sem lépten nyomon, hanem amikor használja ezt a tulajdonságát, szóval bizonyos szituációban, mert ugye te sem hiszed el amikor reggel azt mondják, hogy szép közben meg táskásak a szemeid és szénakazal a hajad, de amikor kirttyented magad mindjárt jobban esik hallani(mert ugye megdolgoztál a bókért).

A másik meg, hogy hagyjátok, hogy férfi legyen mellettetek vagy ha nem is az legalább annak érezze magát. Bizd meg dolgokkal, érezze hogy felelősséggel tartozik irántad és ha jól véghez viszi ezeket a dolgokat, akkor máris megint lehet dicsérni. Ugye milyen bonyolult?

2011. aug. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Konkrét példát is mondhatnál.
2011. aug. 16. 19:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne járjak helyetted a barátoddal? Mittudom én, beteg vagy kérd meg, hogy menjen gyógyszerért. Kérd meg, hogy tanitson meg vezetni, már ha tud egyáltalán. Ha tanul és valamelyik tantárgyban kivételesen jó, kérd meg hogy segitsen. Ilyesmik, te jobban ismered szerintem. Amiben jó, abbna kérd a segitségét és minden megoldva :)
2011. aug. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!