Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Na ilyen még nem történt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na ilyen még nem történt velem. Veled igen? Mit tettél?

Figyelt kérdés

A barátommal holnap leszünk 17hónaposak. Tegnap viszont megcsaltam. Csak egy szájra puszi volt,igaz lehetett volna több is.

Az a helyzet,hogy én nem érzem azt,hogy annyira oda lennék a barátomért. Ez a pasi,akivel történt ez a dolog viszont nagyon érdekel. Csak van egy nagyon közeli barátnőm,aki elvileg az ő barátnője. De a pasi nem tekinti annak,mert nem tudja vele elképelni,hogy együtt legyenek Túl gyerekesnek,komolytalannak találja. Többször adtunk jeleket,hogy tetszünk egymásnak. Nekem szokta mondani,hogy sokkal érettebb vagyok a koromnál,jól el tud velem beszélgetni. De tudja,hogy van barátom. Ennek ellenére mégis megtörtént tegnap ez a puszi.


Az én barátomról tudom,hogy nagyon szeret,és ő sosem tenné meg azt,ami én tegnap.


Viszont nem tudom mit csináljak. Mert ez a fiú érdekel.

De ott a jelenlegi pasim,meg a barátnőm. Aki már így is féltékeny rám.


Tudom,hogy szemét dolog volt.Tudom,hogy nem ezt érdemli,az aki a szívét-lelkét kiteszi értem,de ha egyszerűen ezt érzem,akkor mit csináljak?


17/L


2010. aug. 3. 12:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
60%

Voltam már ilyen helyzetben. Elmentem a Barátok közt castingjára, csodás karriert futottam be hasonló történetekkel.


Magdi anyus

2010. aug. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Először is szakíts a barátoddal, mert nem szereted, tehát átvered. Szánalomból se maradj vele, mert csak időpocsékolás az egész.


Ha a másik sráccal összejön a dolog, akkor pedig számíts arra, hogy a barátnőd valószínűleg le fog k..ni és nem fog veled szóba állni többé. (Az pedig milyen, hogy a barátnőd elvileg a barátnője? Vagy a barátnője vagy nem.)

2010. aug. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Korrektevagy, büszke lehetsz magadra!
2010. aug. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
9%
Kurvä vagy, büszke lehetsz magadra
2010. aug. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:

Hasonló helyzetbe voltam már.

sztem adj magadnak egy kis időt.

mert lehet, h megbánod az elhamarkodott döntésed.

annál jobb nincs, hogyha valaki téged nagyon szeret, mert nem kell attól tartanod, hogy olyat tesz veled, mint amit te tettél vele.

2010. aug. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

én jártam már így


de nagyon be voltam rúva és csak utána esett le hogy nem illik 1 60 évest lesmárolni


20F

2010. aug. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Én arra vagyok kíváncsi, mi az amitől ilyen biztosan tudod állítani, hogy nem vagy oda a pasidért. Nem mintha nem hinném el:) csak érdekel. Mert a te szitud valamennyire párhuzamba hozható az enyémmel, annyi különbséggel, hogy én nem tettem semmi inkorrektet a pasimmal szemben, de valahogy azt éérzem, ez mégse fog örökké tartani, mert mintha még várna rám valami, megijeszt mikor arra gondolok, soha többé nem lesz másik..Viszont szeretem. És ezért fáj, amikor ezek a gondolatok megkörnyékeznek. Ő erről semmit se sejt, azt hiszi, velem fogja leélni az életét, és én szeretem is őt, de mégis úgy érzem, nem így lesz. Flörtölgettem már amúgy, de nem történt semmi. De nem merem azt állítani, hogy ha ilyen helyzetbe kerülnék, mint te, vissza tudnám fogni magam.. nem tudom, mert még nem történt velem ilyen (csak majdnem). Nem tudom, hogy viselkednék, hogy mennyire érezném magam szarul utána. Mindenesetre most k*rvára semmi kedvem emiatt szakítani, egyrészt mert borzasztó fájdalmas lenne a saját érzéseim miatt is, és amiatt is, hogy őt megbántom (sajnálat vagy nem az.. lényeg, hogy szörnyen fájna) .. másrészt hova szakítsak, csak a nagy nihil várna rám, sokkal jobb vele, mint nélküle lenne.

Na. Bocsi, nem így terveztem, hogy rádzúdítom a problémám, csak így kijött, igazából azt akartam ebből kihozni, hogy miért érdekel az, hogy te miér vagy ilyen biztos benne, hogy nem szereted. Korábban se szeretted annyira? Nincsenek fájdalmasan szép emlékek, amiket könnyű összekeverni a szerelemmel? Nem az történt csak, hogy szelídültek és mélyültek az érzések, ami ennyi idő után normális? Ha igen, akkor nem csoda, hogy egy új pasi intenzívebb érzéseket kelt, hisz az újdonság sokkal izgibb, mint egy rég elmélyült, szeretetté alakult, "megszokott" szerelem. Vagy nem csak erről van szó, tényleg biztos vagy benne, hogy nem szereted már? Biztos, hogy az új kapcsolat überelné? Gondold ezeket végig, és próbálj elvonatkoztatni attól, hogy ő hogy érez. Tudom, milyen nehéz:( A legszarabb érzés, mikor azt a mit sem sejtő személyt kell megbántanunk, akit a legkevésbé akarunk.. Bárcsak nem így lenne.

Barátnő kapcsán meg annyit, hogy először őnekik kell tisztázniuk, hogy köztük mi van. Ha jó látom, nem ugyanazt gondolják az egésztől, és ezt így nem lehet sokáig húzni. Lehet, hogy ha mindketten afelé tendáltok, hogy kockáztattok, ők előbbutóbb szakítanak. Aztán te mégsem a barátnőd psijával jönnél össze, csak a barátnőd exével. Az egy fokkal jobb. Mondjuk az is biztosszar lesz neki, de ha elég erős a barátság, és jól tudjátok kezelni a dolgokat, akkor nem fog rámenni. Nem szabad azért lemondani egy szerelemről, mert egy harmadik személynek rosszul esne...

2010. aug. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Pár dolgot elírtam, bocs. Ja és 25 éves vagyok.
2010. aug. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Nem hinném,hogy kibírná. Viszont ő is kavart az én barátommal. Kb. 1évvel azelőtt,mielőtt mi összejöttünk volna. Mondott rám 1-2csúnya szót,aminek valóság alapja sem volt,továbbá idegesítette az,hogy én vele járok,de túllépett rajta. Tehát szerintem így aztán egy szava se legyen. Főleg,hogy csak ő hiszi azt,hogy ezzel a sráccal együtt van. Amúgy mindenki tudja,hogy nem.


Ja és a srác 24éves, a csj 19. Én meg ugye 17.

2010. aug. 3. 13:40
 10/20 anonim ***** válasza:
És ennek ellenére nem bírná ki? Pedig lenne mit "felhánytorgatnod".. persze az nem szép dolog, főleg olyat, amiben senki nem hibás. Mindenesetre akkor ő most vagy nagyon szerelmes, vagy bután kezeli ezeket a dolgokat, vagy mindkettő.
2010. aug. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!