Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha visszatekintesz az összes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha visszatekintesz az összes eddigi kapcsolatodra, tettél olyat amit megbántál? Mi volt az?

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 20:46
 1/7 Walk With Me ***** válasza:
Bíztam bennük. Én hülye elhittem, hogy tényleg szeretnek, holott voltak olyan nyilvánvaló jelek amikről a vak is láthatta, hogy szó sincs mégcsak egyszerű emberi szeretetről sem. Csakis arról szólt az egész, hogy kihasználjanak. Hjajj... vak szerelem.
2011. aug. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Volt...nagyon szerettem egy csajt,(gyonyoru volt),es o is engem,de az miatt,hogy roma volt,inkabb szetmentem vele,mert a szuleim nem nagyon szerettek a romakat,es azota sem tudom elfelejteni,pedig annak mar 4eve.azota mar van egy 2es fel eves kapcsolatom,de meg mindig agyon sokat gondolok ra....
2011. aug. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
elkezdtem kefélni minden csajt a környéken, de mostmár bánom, mert mindenki tudja milyen vagyok :(
2011. aug. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogy az előző két pasimmal összejöttem. Kihasználtak, megaláztak, én mégis szerettem őket.. de a jelenlegi páromat imádom, ahogy ő is engem, sajnálom, hogy nem ő volt a legelső párom.
2011. aug. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
bevettük a szexbe a kutyát és a tengerimalacot is
2011. aug. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én azt bánom,hogy olyan embereket bántottam meg fölöslegesen,akik nem érdemelték meg. Persze,volt,hogy engem ejtettek pofára,de ezen nincs mit bánnom,nekem csak annyi volt a "bűnöm",hogy úgy álltam hozzá egy-egy párkapcsolathoz ahogy kell: Bizalommal. Azt sokkal-sokkal jobban bánom,hogy szemét voltam 1-2 sráccal,holott tudtam milyen rossz érzés,amikor átvágják az embert.
2011. aug. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Azt hittem, hogy lehet szerelem után megtartani a barátságot. A gond az, hogy én szerelmes voltam, Ő nem (ezt nem titkolta, nem vert át, semmi szemétség nem volt a viselkedésében), és azt hittem, hogy ha ennyi megmarad, az nekem elég lesz. Baromság volt. Nem működhet, csak bajt csinál. Már a szép dolgok sem jutnak az eszembe, csak a küszködés. Én voltam a hülye, kétségtelen.
2011. aug. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!