Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az érzés? Help.

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki járni akart velem, én viszont sorozatosan nemet mondtam. Rengeteget gondolkodtam, és mindig a nemre jutottam. Nem jön be a srác, és bizonyos tulajdonságai zavartak...1 hónapja végleg lezártuk a kapcsolatot, nagyon összevesztünk. Aztán véletlen találkoztunk, odajött és azóta...mintha hiányozna hogy nem beszélünk, és olyanok járnak a fejembe, h nem érdekel hogy ronda, nekem ő kell. Viszont erre máskor is gondoltam, minden lehetőséget átgondoltam és mikor vele voltam, nem voltam képes többre barátságnál.

Most akkor szerelmes vok belé? :|


15/L


2010. júl. 4. 23:04
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
utolsó neked vmi nagy bajod lehet az élettel :D
2010. júl. 8. 00:45
 12/13 anonim ***** válasza:
neked lesz majd nagy bajod az élettel kislányom
2010. júl. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

07-05 23:20


Ha ennyire ellenkezel, akkor ki tudod találni magad is hogy mi a bajod! Igenis státuszt veszítettél és ezt hiányolod. Nincs már ott a biztos tartalék akit le sem sajnáltál, most meg elkezdenéd értékelni, de te csak birtokolni akarod ezt a helyzetet, és valójában nem kell neked a srác!

Gondolkozz el nyitottan, és reálisan, akkor majd magad is rájössz és nem kamuzol magadnak, hogy miért pezsegnek az érzéseid!

2010. júl. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!