Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális érzés ez sztetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális érzés ez sztetek?

Figyelt kérdés
Már több,mint 3 éve együtt vagyunk és annyira rosszul esik, ha megbámul/ha csak ránéz más nőre!Nem csinálja olyan feltűnően,de tudom,ha magába elmegy vhová akkor megbámul mindenkit.ÉS emiatt egésznap depressziós is vok néha,és nem hagyom h hozzám érjen.
2011. nov. 15. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Te azt honnan tudod hogy ha elmegy valahova egyedül akkor mit csinál??
2011. nov. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
bocs, de ez hülyeség. Minden pasi megnézi a nőket, ha szép nőt látok lehet én is megnézem pedig lány vagyok és a pasikat szeretem, ez nem jelent semmit.a gondolataiért ne büntess senkit, ezzel csak azt éred el, hogy összevesztek
2011. nov. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem,szerintem nem normális érzés!

miért ne nézhetné meg a csajokat?!én sem lettem vak,csak mert együtt vagyok valakivel!de attól még hűséges vagyok a páromhoz,mert őt szeretem!

ha sokat féltékenykedsz,akkor előbb-utóbb meg is fog csalni a barátod!

24l

2011. nov. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mindeknkinek joga azt nézni ami akar, beteges nálad ez az depresszio. am meg beszéld meg vele!
2011. nov. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez tényleg nem normális, a barátnőmmel valamikor együtt nézzük meg a csajokat az utcán és kielemezzük, szerencsére ebből nincs probléma. Egyébként ne is próbáld beszabályozni, mert azt senki sem tűri, vagy ha papucs, akkor mégis.
2011. nov. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát érzem én is, h nem kéne ennyire foglalkoznom vele, de azt nem bírom benne, h nézi a másik seggét utána meg az enyémet fogdossa. Annyira zavar ez ilyenkor, olyan mintha őt képzelné el a helyembe. Nagyon féltékeny típus vok sajna, tudom, h szeret, mert akkor nem kérte volna meg a kezem meg stb... De ha látom, h tőlem csinosabb nőket néz, akkor olyankor én felrobbanok. Próbálom visszafogni magam, de annyira nehéz. És annyira félek, h megfog csalni! Nem mindig veszi észre, h ki az a ki kiakar vele kezdeni. nem tom, h ezt direkt csinálja e vagy tényleg ilyen hülye! ?...
2011. nov. 15. 16:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Huuu, már menyasszony vagy és ilyen pisztricsáré dolgokon stresszelsz? Mi lesz később?
2011. nov. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát am már együtt élünk, babát is várunk, csak tudjátok most ahogy hízok és a testem változik, meg nem is tudunk úgy együtt lenni, így hát aggódok! Van amikor nem érdekli őt a mondanivalóm, ha van vmi problémám vele, akkor meghallgat, de látom h az egyik fülén be a másikon meg ki. Olyan rosszul esik, és ezt is mondtam már neki, h mért ilyen velem, de csak annyit mond, h jajj cica én szeretlek. És ennyivel ő letudja az egész témát. Elmondtam neki a valamelyik nap, h mit érzek, és annyira kiborultam, mert láttam rajta h nem érdekli a téma, és csak sírtam-sírtam és még az sem érdekelte. Sok mindent eltűrök neki. Hetente 1-szer jön rá, h hé van asszonyom és itt van az ágyamban.... na akkor csináljunk is vmit. Régebben egyáltalán nem így volt.
2011. nov. 15. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!