Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az érzés? Help.

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki járni akart velem, én viszont sorozatosan nemet mondtam. Rengeteget gondolkodtam, és mindig a nemre jutottam. Nem jön be a srác, és bizonyos tulajdonságai zavartak...1 hónapja végleg lezártuk a kapcsolatot, nagyon összevesztünk. Aztán véletlen találkoztunk, odajött és azóta...mintha hiányozna hogy nem beszélünk, és olyanok járnak a fejembe, h nem érdekel hogy ronda, nekem ő kell. Viszont erre máskor is gondoltam, minden lehetőséget átgondoltam és mikor vele voltam, nem voltam képes többre barátságnál.

Most akkor szerelmes vok belé? :|


15/L


2010. júl. 4. 23:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Fellángolás. Nem voltál fiúval közeli kapcsolatban 1 hónapig, ez ki is hatott rád. Pár hét múlva ugyanúgy fogsz gondolkodni, mint előzőleg.
2010. júl. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%

Lau:

Nézd, szerintem ezt neked tudnod kéne. Ha alapból azt írod, hogy "ronda", akkor nem lehetsz szerelmes, mivel, ha az lennél elfogadnád olyannak amilyen ő valójában, és ez így kissé sértő lehetne rá nézve. Valóban egyet értek az előttem szólóval. Csak fellángolás és szeretethiány az, ami ezt előhozza belőled.

2010. júl. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igazatok lehet, köszönöm szépen! :)
2010. júl. 4. 23:28
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem zavarja az önbecsülésedet, hogy már nincs aki folyamatosan ostromoljon. Talán kicsit megszédültél a változástól és attól félsz hogy valamit elveszítettél, legyen az egy lehetőség, vagy csak egy hízelgő helyzet. Ebbéli félelmedben az agyadban felruházod a srácot mindenféle romantikus tulajdonsággal, így elkezd hiányozni és tán még belé is szeretsz. Na persze nem őbelé, hanem a romantikus álomképedbe, akit a srácként azonosítasz.


Tény hogy nem adtál a srácnak esélyt, és nem is érdekelt ő valójában, így nem tudhatod, hogy valóban olyan értéktelen-e a számodra mint azt sejtetted.


Vagy túlteszed magad rajta, vagy adsz a srácnak egy esélyt, és férreteszed az előítéleteidet. Bárhogy is döntesz, ne reagáld túl és ne ess a valótlanság csapdájába!

2010. júl. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
31%

Valószínűleg hiányzik. Pont úgy mint a kutyusod akitől hirtelen elszakadsz és nem csahol mögötted, és nem számíthatsz rá többé. Valószínűleg azért pont úgy mert annak is használtad.

Szívtelen kis ribanc lehetsz, de mit lehet tenni, a fiúknak azok jönnek be. Ne bassz ki szegénnyel, most nem kell most kell, á, bocsi mégse... gonosz dolog.

Szégyelld magad két dolog miatt:

Azért, mert így beszélsz egy emberről aki valsz nem ártott neked

És azért mert nem tanultál meg normálisan fogalmazni.

Szerelmes nem lehetsz belé, az kicsit más...

2010. júl. 5. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem érzem magam szívtelennek, nem is ismertek, sőt ennek a történetnek a részleteit sem...

Nem kutyának használtam, és nekem nem az hiányzik hogy ostromoljon és nyalja a seggemet, hanem a társasága, az hogy beszéljünk. Mindig is őszintén megmondtam neki mindent, és azért mondtam végleg nemet, mert nem akartam úgy belemenni a kapcsolatba, hogy megjátszom az érzéseimet.

Feltehetőleg ez rosszabbul esett volna neki, főleg hogy soha nem mondtam igent.

Talán azért van mindez, mert ő lett volna az első fiú az életembe.

Nem ruháztam fel, mert jól ismertem, és valójában arra lenne szükségem, akit megismertem... de talán ez csak erős baráti érzés...

2010. júl. 5. 23:20
 7/13 anonim ***** válasza:
hát ha rondának tartod akkor nem lehetsz szerelmes. ha szeretnéd akkor csodálatosnak látnád, nem rondának....
2010. júl. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
ha az elején nem tetszett akkor később sem fog (:
2010. júl. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

˝˝˝˝˝énetemben! ÉLETEMBEN! kislány! kérlek! életemben!

Ronda embert is lehet szeretni, nézd meg Woody Alent őt még én is bevállalnám, mert akkora arc pedig nem vagyok homokos :-D jó, azért nem... szóval lehetséges úgyis. Beszélgetés is lehet kutyadolog, hiszen lehet ő a beszélő kutya. Persze, jól tetted, hogy nem húztad. Az csúnya dolog, meg hát tényleg nem te tehetsz róla, ha tetszel neki, csak légy tisztességes vele. Amúgy gondolom fiatalok vagytok eléggé, hogy próbálkozzatok, de ha be vállalod ne okozz maradandó károsodásokat.

és ÉLETEMBEN!!! :D:D:D:D

2010. júl. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az, hogy hülye vagy! Mit helpezel itt????? A Segítsetek neked nem jó, kis nyomorék? Különben is kérdés végén kérdőjel. A TI generációtokra nincs szüksége az országnak, mert csak egy rakás hulladék vagytok, semmit nem tudtok, semmit nem akartok.
2010. júl. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!