Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmet hogyan tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmet hogyan tudnám meggyőzni, hogy ne nappalin járjon egyetemre?

Figyelt kérdés

Az a helyzet állatire féltem a bnőmet, és most, hogy egyetemista lett mégjobban. Nem az, hogy benne nem bízom, hanem inkább a férfiakban.


Hogyan vegyem rá, hogy inkább levelezőn végezze az egyetemet és ne nappalin?


2010. júl. 4. 14:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/179 anonim ***** válasza:
100%

ez nem féltés, ez féltékenység

de orbitális

2010. júl. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/179 A kérdező kommentje:

Diákkedvezmény? LOOL


Arra pont nem szorulunk rá. Ha kell kifizettetem a tandíját vagy akármi. És sokkal nyugodtabb lennék. Mellesleg anyám is levelzőn szerzi most a 2. diplomáját...

2010. júl. 4. 14:25
 13/179 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fogalmad sincs arról, hogy mi az az egyetem. De arról sincs, hogy mi az a bizalom.

Csak szegény csajt sajnálom, hogy egy ilyen balféket fogott ki.

2010. júl. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/179 anonim ***** válasza:
100%

biztos a csaj is nyugodtabb lenne

ha nem lennél a közelében

2010. júl. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/179 anonim ***** válasza:
100%
Mi lesz a következő? Nem léphet ki a házból csador nélkül?
2010. júl. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/179 anonim ***** válasza:
100%
hát már bocs,de szerintem nem is a pénz a legfőbb indok, hanem, hogy ő nappalin akarja elvégezni. innentől neked kuss van
2010. júl. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/179 anonim ***** válasza:
100%
Csak gondolom anyád nem 18 éves. Lehet, hogy pénzed van, de agyból annál kevesebb jutott. Sajnállak.
2010. júl. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/179 anonim ***** válasza:
100%

De mégis mitől félted?Volt már rá példa h megcsalt vagy mi?Hagyjuk már ezt a hülye dumát h a pasikban nem bízol csak..:D:D mindehez 2 ember kell!És ez már beteges és egyben szánalmas is, amit művelni akarsz...sztem bnőd is kiröhögne már bocs:/

akkor sem ugyanaz elvégezni az Egyetemet levelezőn, mint nappalin!Mellesleg biztos h ő is szeretné nappalin elvégezni, miért nem mondtad neki ezt akkor?De ez az ő élete, nem a tiéd, ezt fogd már fel!

Anyukád meg már gondolom h nem 20on éves, szóval ez annyira mellékes h ő mit hogyan csinál:/

Te nem végeztél Egyetemet?Nem minden a tanulásról szól!Erre mindig is emlékezni fog, a szép és jó emlékekre:)

2010. júl. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/179 A kérdező kommentje:
Hmm...nem tudom, mi zajlik az egyetemeken, hogy annyira kötelező nappalin elvégezni, de nem is érdekel. Nekem van még 1 évem egyetemig/fősuliig, de az biztos, hogy nem nappalin fogom elvégezni!
2010. júl. 4. 14:28
 20/179 anonim ***** válasza:
92%
nem minden egyetemet lehet ám levelezösen elvégezni
2010. júl. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!