Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy ne idegesítsen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne idegesítsen ez annyira?

Figyelt kérdés
A lényeg,hogy évek óta van barátom neki meg van egy ismerőse aki egy buli alkalmával akkor is nyomult amikor én ott voltam mellette.Végül azt hittem megértette hogy kopjon le mert másra kezdett nyomulni.Aztán most kiderült,hogy a páromnak tegnap smst írt párom meg felhívta munka után és beszéltek elég sokáig.Persze engem nem hívott fel(nem lakunk együtt)csak később átjött.A párom nem tudja hogy tudom,bár ő eddig azt mondta nem érdekli a lány.Valószínű hogy én kombinálom túl a dolgokat és nem akarok ezen veszekedni csak egyszerűen idegesít hogy nem tud lekopni a csaj.
2010. júl. 3. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:

nagy eséllyel azért nem kopik le a csaj, mert párod félreérthető jeleket ad számára. tehát ebben nem csak a csaj, de párod is ludas. ha nem menne fel hozzá és nyíltan megmondaná neki, hogy szálljon le róla, akkor előbb utóbb abbahagyná.

szerintem próbáld meg elmondani neki normálisan, veszeledés nélkül, hogy ez téged zavar és magyarázza el a csajnak, hogy NEM. egy ideig hanyagolja, ne fusson hozzá, ha a csaj sms-t küld neki...stb

2010. júl. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem megy hozzá azaz igy nem találkoznak tudtommal,csak a csaj irogat neki ezek szerint.A barátomnak csak egy haver állítása szerint.Köszönöm a választ.
2010. júl. 3. 13:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Figyu, szerintem lehet, hogy csak hízeleg a barátodnak, hogy még mindig tetszik a csajnak...

csak az a baj, hogy előbb utóbb ha elég kitartó a lány, akkor lehet célhoz ér...vigyázz vele szerintem.


Haverokkal az ember nem sms-zget, meg beszél mobilon csak úgy, hanem csak ha összeszaladunk vhol, akkor dumálunk kicsit, és kész.


De igaziból nem nagyon tudsz mit csinálni, ha elkezded cseszegetni a barátodat, akkor tuti csak azért is, ha meg nem szólsz semmit, akkor szépen behálózhatja a csaj, ha akarja...

De mondjuk azt megkérdezheted tőle, hogy igaz-e egyáltalán, hogy Ő hívta fel...(gondolom vki mondta neked)és ha igaz, akkor minek, ha nem érdekli.


Sz@r ügy...biztos rosszul esik Neked...ezt is megmondhatod neki.


szió

2010. júl. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Állítása szerint a csaj hívta amit elképzelhetőnek tartok,de lehet csak mondja.
2010. júl. 3. 16:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!