Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges így az elhidegülés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges így az elhidegülés?

Figyelt kérdés

Párommal már lassan négy éve vagyunk együtt, jövő nyáron lesz az esküvőnk. A probléma csak az, hogy a cég, aminél dolgozik kiküldte őt 5 hónapra Amerikába. Már két és fél hónapja van kint, szinte minden nap beszélünk telefonon, de attól félek, hogy ennyi külön töltött idő után el fog hidegülni tőlem. Megértem, hogy a munkája miatt kell így lennie, de azért aggódom kissé.

Jogosan?


2010. júl. 1. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én bátyám 1 évig volt kint Szarajevóban..(ő katona) ÉS itthon hagyta a mennyasszonyát, de amikor haza jött csak mégjobban örültek egymásnak és minden szorosabb volt! Szerintem ha igazán szeretitek egymást akk ez csak erőt ad a kapcsolatotoknak!
2010. júl. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is ebben reménykedem.
2010. júl. 1. 10:33
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem kell aggódni.5 hónap semmi hamár 4 éve vagytok együtt:)Mikor hazamegy biztos örülni fogtok egymásnak,amugymeg igy jobban kötődtök egymáshoz:)

Éljetek sokáig boldogságban együtt:)

2010. júl. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2010. júl. 1. 10:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sem lesz gond. Hazaér, és tényleg szorosabb lesz a kapcsolatotok:) Hidd el.
2010. júl. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én már lassan egy éve élek külföldön, távol a barátnőmtől, de nagyon szeretjük egymást és kitartunk, kb 2-3 havonta találkozunk pár napra, akkor ha tehetjük szétszedjük egymást. Bízom benne, ő is bennem, sajnos most úgy néz ki, hogy a következő találka után idén már nem tudunk (anyagi gondok). Ha szeretitek egymást, akkor nem lesz gond, ha ráadásul kommunikálni is tudtok sűrűn, akkor meg pláne nem. Az biztos, hogy érdekes helyzet és nagyon nehéz (utálom a magányt). Kitartás, a viszontlátás életre szóló emlék lesz, elhiheted :)
2010. júl. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális és kedves válaszokat! Most már kicsit bizakodóbb lettem :)
2010. júl. 1. 11:19
 8/8 anonim válasza:

Próbáljatok skype-on beszélni kamerával, miegyéb. Az is sokat dob a dolgon.

Nem hinném, hogy elhidegülne tőled. Te elhidegülnél tőle? Nem hiszem azt sem. KITARTÁS! :)

2010. júl. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!