Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esély arra, hogy helyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voguelilias kérdése:

Van esély arra, hogy helyre hozzuk a kapcsolatunk vagy már csak az elhidegülés marad?

Figyelt kérdés
11 hónapja vagyunk együt a barátommal.én 17 éves vagyok ő 19.Mivel nincsenek barátaim elkövettem a hibát, hogy 2 kézzel ragaszkodtam-dom. Elég sokszor felszoktam hívni,h mikor találkozunk mire ő mindig azt feleli h nemtudja. tegnap már cseszegetésnek hívta h felhívtam és közölte ha tud akkor úgy is jön ezért nem kell kérdezni h mikor jön.Mostanság elég sokszor közbe jön valami amiért nem tudunk találkozni...Gondoltam már arra is, h egy másik lány van talán a dologban? Vagy már nem szeret? De akkor miért tőltjük együtt a hétvégéket?Nagyon elkeseredett vagyok, h így viselkedik és a telefonba közönséges velem.Nemtudom, hogy mit tehetnék.
2008. nov. 27. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Nekem az lenne a tanácsom,hogy ne hívogasd őt állandóan,(ahogy ő is mondta),ha tud,akkor biztosan menni fog hozzád!A másik ötletem az,hogy menjetek el bulizni többen,az ő haverjaival,egy nagyobb társaságban!Mindezek mellett pedig próbálj meg barátokat szerezni(de ne discoba,mert ott nem lehet),mert az élet semmit nem ér barátok nélkül!Ne töltsétek minden perceteket együtt,mert utána unalmassá fog váli a kapcsolatotok,inkább néha Te is menj el a te barátaiddal,meg ő is az ő barátaival!

Sok sikert és majd számolj be,hogy mi történt!

Üdv

2008. nov. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, h másik lány van a dologban. A pasik szeretnek kicsit egyedül is lenni. Ne hívd egy ideig, akkor majd hiányozni fogsz neki és ő hív fel.
2008. nov. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sem gondolnék rögtön másik lányra... Lehet, hogy csak sok a dolga, vagy nagyon elmélyül abba, amit épp csinál (pl:tanulás) és nehezen tud hirtelen Rád figyelni ha hívod... Az én párom pont ilyen... Mi minden nap ugyan abban az időben beszéltünk, este 10-kor, egyik nap ő hívott, másik nap én... Azóta már házasok vagyunk, de most sem örül, ha rosszkor zavarom meg...
2008. nov. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De én amikor a haverjaival van akkor mindig rosszkor zavarom tehát az iskola időt kivéve mindig rosszkor... Ma este beszéltünk és mondta, hogy szerelmes belém nagyon.Igazán nemtudom, hogy mi a fene van...
2008. nov. 27. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!