Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pusztán intim elhidegülés...

Pusztán intim elhidegülés elég oka válásra?

Figyelt kérdés
2 éves házas férj vagyok. Nagyon jól indúlt a házaság, meseszép volt minden. A gimis évfolyamom legjobb csaját vettem el, mindíg erről álmodta, elsőtől kezdve és most végre sikerűlt. A terveink is hasonlóak 2-3 gyerek és mellette karrier. Az első év után kezdtem ráunni, már valahogy nem ugyanaz az ágyban. Megkerestem a régi csaj ismik számait és sokszor találkoztam velük. Valójában a terveink most is hasonlóak, de már nem kelt ugyanakkora nemi izgalmat. Én próbáltam bevinni változatosságot, de Ő ragaszkodott ahhoz, hogy ne feküdjünk le párokban. Elég unalmas ma az éltem. Ez elég ok lehet a válásra? Még nem tervezek végleg gyereket mert nem akarom hozzá kötni magamat.
2011. márc. 6. 01:36
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
92%

Ez kicsit ellentétes.Most akarsz tőle gyereket,vagy nem?Ha meg két év után így állsz hozzá,mi lesz 5-10-20 év múlva?

Könyörgöm,mellette kell állni,bármi baja van...ennyi a lényeg...ha csak az nem tetszik neki,hogy reggel esik az eső,és ezért zsörtölődik...akkor azért kell vígasztalni.De ez viszont is igaz,és ez nagyon fontos,hogy ne legyen egyoldalú!

2011. márc. 6. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
Szeretem, mert testileg vonzó és közösen is megértjük egymást és sokban hasonlítunk és a terveink is egybeesnek, de olyan hideg intimitású. Én kalandokat akarok és változatosságot, de ez nála nem megy így nálam meg Ő nem megy.
2011. márc. 6. 01:45
 3/47 anonim ***** válasza:
92%
a feleséged érdekében add be a válást, nincs szüksége egy ilyen alakra, mint te
2011. márc. 6. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
84%

"Szeretem, mert testileg vonzó és közösen is megértjük egymást és sokban hasonlítunk és a terveink is egybeesnek, de olyan hideg intimitású. Én kalandokat akarok és változatosságot, de ez nála nem megy így nálam meg Ő nem megy."


Akkor mit keresel még mindig mellette?

2011. márc. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:

A feleségem szeret és szerintem nem velem van a baj, hanem éppenhogyan vele ! Az életbe beletartozik a játék az új felfedezése és a kalandok természetesen az intimitás terén is, de a feleségem ebben nagyon elutasító.

Még azt sem akarja engedni, hogy többen legyünk párokkal, hát még a kötözést és egyébb fantáziadús szeretkezésről ne is beszéljek.

2011. márc. 6. 01:49
 6/47 anonim ***** válasza:
96%
Az ilyen tipusu embernek (meg) nem valo a hazassag. Hulyesegnek szoktam tartani az eld ki magad dumat, de te meg tenyleg nem elted ki magad es ez a hazassag rovasara megy. Ilyet vetettel fel 1-2 ev hazassag utan a felesegednek, hogy csinaljatok parban? Gimi legjobb csajat vetted el? 20-30 ev mulva hogy leszel vele, amikor mar nem lesz fiatalka? Egy hazassag joval osszetettebb dolog, minthogy eleg legyen hozza egy jo csajt elvenni meg tervezni 2-3 gyereket. Ne huzd szegeny no idejet...
2011. márc. 6. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
Arra kérlek titeket hogy tanácsot adjatok, hogy a képoszta is megmaradjon és a kecske is jól lakjon, az ér valamit, ha most szapultok annak semmi értelme nincsen.
2011. márc. 6. 01:53
 8/47 anonim ***** válasza:
95%

Az életbe beletartozik a játék az új felfedezése és a kalandok természetesen az intimitás terén is, de a feleségem ebben nagyon elutasító.


Hazas no vagyok es teljesen megertem a felesegedet azt leszamitva, hogy nem ertem, hogy miert ment hozzad, ha ilyen vagy. Nem neveznem furcsanak a feleseged hozzaallasat, igenis veled van a gond. Nem is a felfogasoddal, hanem azzal, hogy nem jottel ra, hogy kalandot nem hazassagban kell kielni. Ha ilyen kalandvagyo vagy, akkor legyel fuggetlen es azzal fekszel ossze, akivel csak akarsz. Te otthon mintanak azt lattad, hogy a csaladod, a szuleid mas parokhoz jartak? Nem kis ertekrend ficamod van.

2011. márc. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
95%

"A feleségem szeret és szerintem nem velem van a baj, hanem éppenhogyan vele ! Az életbe beletartozik a játék az új felfedezése és a kalandok természetesen az intimitás terén is, de a feleségem ebben nagyon elutasító.

Még azt sem akarja engedni, hogy többen legyünk párokkal, hát még a kötözést és egyébb fantáziadús szeretkezésről ne is beszéljek."


tehát egy k.urvát akarsz feleségnek, akkor válj el és szedj egyet fel az út szélén...én elég nyitott vagyok szexuális téren, de 1) nem erőltetek semmi olyasmit a páromra, amitől ő idegenkedik, 2) nem tartok orgiákat, meg gruppenpartikat


ha meg nem akarod hozzá kötni magadat, meg nem akarsz még gyereket, akkor minek vetted el?

2011. márc. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
38%
Most miért ciki a kérdező? Elvette a gimi legjobb nőjét, aztán két év múlva megváltozott mindkettő. Tádámm, ezért nem kell korán házasodni.
2011. márc. 6. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!