Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az elhidegülés/közömbösség a...

Az elhidegülés/közömbösség a kapcsolat végét jelenti?

Figyelt kérdés

Pár napja olyan közömbösen viselkedik velem a kedvesem. Rákérdeztem, hogy örül-e hogy találkoztunk és hogy együtt vagyunk. Kitért a válasz alól, többször is. Tudom, hülye kérdés, de ha ő kérdezné, én boldogan vágnám rá azonnal, hogy igen, hiszen ő az egyik legjobb dolog az életemben.

Megkérdeztem, hogy szeret-e még, mert már nem érzem, hogy szeretne. Azt mondta, ez butaság, de nem mondta, hogy szeret. Csak hogy buta gondolataim vannak.

Sokszor csók helyett inkább arcra puszit ad (pl. ha munkába indul), ami nekem igen szokatlan.

A testiség is megritkult. Tegnap este próbálkoztam, pár percig hagyta, majd leállított.

Én nagyon szeretem, de ha ő nem szeret, el kell engednem. De nem mond semmit, ha rákérdezek, mindig eltereli a témát. Ha felhozom a szakítást, azt mondta nem akar elhagyni. De nem tudom, hogy azért mert szeret, vagy mert kényelmes neki ez az élet.


2010. szept. 1. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem szakítani kell, hanem kicsit eltávolodni. hagyd békén. valószínű kicsit sok vagy neki. nyilván nem akarja bevallani, mert szeret, de maga akarna lenni egy ideig.
2010. szept. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk egymás se**ében egész nap...
2010. szept. 1. 13:04
 3/7 anonim ***** válasza:
első vagyok. nem az a lényeg hogy te hogy érzed hogy mennyit vagytok együtt, hanem az hogy ő hogy érzi. márpedig neki sok. ez teljesen egyértelmű. Szerintem nem ártana kevesebbet találkozni. még akkor is ha ő akar jönni hozzád.
2010. szept. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Együtt élünk. Költözzek el?
2010. szept. 1. 13:09
 5/7 A kérdező kommentje:

"márpedig neki sok. ez teljesen egyértelmű."


Miből olyan egyértelmű?

2010. szept. 1. 13:15
 6/7 anonim ***** válasza:

Én úgy tapasztaltam, hogy a férfiak akkor szoktak így reagálni, ha egyedül akarnak lenni. de jó lenne ha más is leírná a véleményét.


Na igen, ha együtt éltek, egyelőre elköltözni nem kell... bár lehet hogy pár napra haza mehetnél a szüleidhez, ha egy városban vagytok. Lehet hogy az is elég, ha mondjuk egy darabig semmi testi kontaktust nem kezdeményezel.

2010. szept. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

igen szerintem bár nem értek nagyon hozzá.És azt sem,hogy nálad laktok-e lehet h. nincs hova mennie ha szakítanátok vagy egyéb ilyen probléma...

de ezek a válasz kitérések.. : |

2010. szept. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!