Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleroppanok az életbe. Valaki segítsen kérem mi a teendő? :' (

Figyelt kérdés
Hali.Barátommal fél évig voltam együtt és kurv*ra fáj amik történnek velem.Megakarom magam ölni de félek nagyon a haláltól már élni sincsen kedvem de k*rvára nem.Pont ma este voltunk együtt az ágyba és úgyérzem hogy belémjött,de semmi felelőség nincs benne hogy mit csináljak ezután milegyen egész nap lesza*t engem és már ezt nembírom.Hogyan éljem ezt túl?:( valaki segítsen?:(
2010. júl. 1. 00:03
1 2
 1/12 anonim válasza:
hát sokat nem tok hozzáfűzni sztem menj el 1 pszihológushoz ő biztos segít rajtad
2010. júl. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szörnyű...és te hol hagytad a felelősségérzeted? Úgyérezted beléd ment? Konkrétan nem tudod?Fogalmzásgátlót szedsz? Hagyd ott 'oszt kész...
2010. júl. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Azért van ez mert a barátod nem szeret, hanem használ. tudod mint az átlagember a tárgyakat... Ilyenkor a teendő, hogy kirakod, de minél hamarabb és keresel egy olyan srácot aki tényleg szeret és egy jó kapcsolatot tudtok kialakítani.

20/f

2010. júl. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez az idő miatt van.
2010. júl. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A szex nem egy emberen múlik... Tudom, hogy nem ezt szeretnéd hallani, de mondd meg neki, ha nincs gumi/egyéb: nuku szex! Nehogy már egy "ilyentől" várj babát. Csak keményen, ne légy puhány, és főleg ne felelőtlen!
2010. júl. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
egy percet se legyél tovább egy ilyennel.dobd ki a francba.
2010. júl. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem egészen értem mi a fő probléma. Ha barátod akkor szakíts vele. Fáj ugyan, de az ember meglepően nagy fájdalmat is el tud viselni. Túl leszel rajta és megy majd minden tovább.

Ha más akkor keress valakit akivel őszintén tudsz beszélni, meghallgat és nyújt egy kis megértést. Sokat segít.

A meghalást meg verd ki a fejedből!

Végső esetben lehet tényleg nem árt egy pszichológus. De próbálj meg előbb olyanokhoz fordulni akinek nem csak munka vagy.

2010. júl. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kb. 15 évesnek saccolak szóval dobd ki és minél hamarabb fordulj orvoshoz komoly lelki problémákkal mert nem normális hogy vki öngyilkos akar lenni főleg mert képtelen magához méltó pasit választani. Állj a sarkadra és alakítsd át az életed úgy hogy boldog legyél.Koncentrálj azokra a dolgokra amiket szeretsz ami meg nem tetszik azon változtass. És ne sexelj felelőtlenül!!!!!!!!!!
2010. júl. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok, ügyes voltál!
2010. júl. 1. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

figyelmedbe ajánlanék egy filmet:

Számkivetett (Tom Hanks-el a főszerepben)

ha ő azt túlélte te is túlfogod csibikém...

egyél sok csokit attól boldog leszel.. és a kisgyereknek is jót tesz majd a sok boldogsághormon!

2010. júl. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!