Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ujra össze jöttem vele és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ujra össze jöttem vele és félek nem menne úgy mint régen . Valaki segítsen?

Figyelt kérdés
Ujra osszejottem az exbaratnommel akit régen nagyon szerettem,de rég volt mar .. Nagyon örülök neki de mégsem vagyok boldog felek nemfogom tudni megszeretni,pedig nagyon akarom mert remek pár voltunk. Aki volt hasonló helyzetben az mit tett? Vagy csak időre van szükségem? Valami tanácsot kérnek nagyon akarom öt de,húzni vagy megbántani nem akarom. Előre is köszönöm .19/f
2011. szept. 28. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Töltött káposzta szindróma... az se az igazi felmelegítve.

Anno a régi párommal lehúztunk 3 évet, aztán kis szünet után még egyet, de nem jóó. Konkrétan ugyanolyan sz*r lett a vége, pedig álompár voltunk - kívülről.

Persze nagyban múlik azon, hogy hogy mentetek szét, de ha nem alakul ki újra a szerelem, akkor kár szenvedni. :(

2011. szept. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen,halottam már ezta akáposztás dolgot,deha befejezzük akkor kise derül ,lehet menne minden normálisan,csak félek,hogy nem fogom visszakapni azt amit éreztem anno.:s de megpróbálom mert máshogy nem derül ki.
2011. szept. 28. 23:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbálkozzatok csak, mi is azt tettük, remélem szerencsésebbek lesztek.. ;) Sok sikert és nagy szerelmet nektek!
2011. szept. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon rendes vagy :))
2011. szept. 29. 06:39
 5/5 anonim ***** válasza:
öreganyám is megmondta.... csak a káposzta jó felmelegítve!
2011. szept. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!