Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki segítsen belelátni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítsen belelátni a férfi gondolkodás módba! Nem értem?

Figyelt kérdés

4.5 éves párkapcsolatban vagyok, van közös gyerkőc is.

Párom elég sokat dolgozik, azt is hol nappal, hol éjjel, így elég sokszor fáradt, nem tudja kipihenni magát.

Régebben elég pezsgő volt a szexuális életünk. Mióta így dolgozik, Ő mindig fáradt, mindig van valami problémája. Viszont ha meg rákérdezek, hogy ugyan miért nem történik semmi, akkor meg elvárná tőlem h én kezdeményezzek. Na én meg egy ideje nem próbálkozom, mert annyiszor lepattintott már, hogy semmi kedvem megalázva visszakullogni, hogy "nem kellek neki". Mert persze ez az első ami eszembe jut, nem vagyok már jó neki :(


Hogy van ez? Találjam ki mikor milyen a hangulata, attól függően döntsek h van-e kedve együtt lenni. Ha munka után van, már alapból szóba sem hozom, mert h úgy is fáradt.


Néha olyan mintha csak kifogás lenne ez az egész.


2011. okt. 17. 09:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Elértetek egy hullámvölgybe, 4.5 fél év elég hosszú idő, megjelent az unalom. Ennyi az egész.
2011. okt. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, erre is gondoltam. De mit tegyek? Ez az "unalom" szerű dolog sajnos már a hétköznapokban is kezd kicsit felmerülni. Legalábbis részemről úgy érzem néha, mintha párom egy "haverjához" jönne haza. Tudom hogy szeret, csak nekem nagyon hiányzik az amit megkaptam 4 éve
2011. okt. 17. 09:13
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez nehéz ügy. Vagy változtattok a napi rutinon és megpróbáltok újra pezsgést hozni az életetekbe, vagy végleg elhal.


Mondhatok persze ötleteket, szexi ruhára, csábításra, meglepetésekre, de ehhez a pasi is kell, ha ő már nem akar téged, akkor hiába erőlködsz, ráadásul a szavaidon lehet érezni, hogy már ki vagy hegyezve nagyon az elutasításra és ha megteszel valami extrát azért, hogy "visszaszerezd" ő pedig elutasít, akkor összeomlasz.


Én azt mondom ülj le vele és beszéljétek meg. Mond el nem vádaskodva, hanem értelmesen a problémáidat és próbáljatok megoldást találni rá. Ha ő nem akar megoldást, azt érezni fogod rajta. Akkor megoldás lehet a szerető, mert gondolom a gyerkőc miatt együtt maradtok.

2011. okt. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezen a rossz perióduson mi is átestünk. Egy évig nem szexeltünk(legalábbis egymással biztosan nem) aztán rendeződött a helyzet. Sajnos akkoriban bármivel is próbálkoztam, semmivel nem értem célt, épp, mint te! Két dolgot tehetsz:

Vagy kitartassz, és türelmes leszel, vagy lezárod a kapcsolatot. Esetleg még egy harmadikat is. Megpróbálsz titokzatos lenni, és eljátszod, hogy van egy titkos imádód. Küldj magadnak virágot, bonbont! Talán észbekap, hogy másnak is kellenél!

2011. okt. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is a beszélgetést javaslom, de egyetlen egyszer. Ha hetente elmondod neki, hogy neked ez mennyire szar, hiteltelen is leszel, meg az már nyaggatás.

EGY komoly beszélgetésre van szükség, amikor mindezt elmondod neki normálisan és érthetően, hozzátéve, hogy félsz attól, hogy ha így mennek a dolgok, szétmentek, te ezt nem akarod, de ahhoz, hogy ne így legyen, szükséged van a segítségére. Pont.


Ha valaki hetente egyszer vagy max. kétszer fáradt, az oké, de nem lehet valaki fáradt egész héten, hónapokon keresztül. Akármilyen a munkája, az ember a jó szexből is tud nagyon nagy erőt meríteni.

Ha nem változik semmi, az nagyon nagy baj lenne.

2011. okt. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Te is mondtad hogy amióta így dolgozik azóta van.Nem lehet hogy olyan a munkája hogy stresszes és tényleg nagyon fárasztó neki??Az sokat számít hogy a munkahelyén mennyire gyötrik meg az embert,egy hülye főnök egy hülye kolléga,vagy a stressz az ember libidóját oda vághatja.Akik azt mondták hogy ellaposodott az hülyeség,persze az is benne van,de nem feltétlenül igaz a dolog.Nekem is volt olyan hogy kívántam a páromat iszonyúan de amikor szexre került volna a sor vagy cselekednem kellett volna,akkor tapasztaltam hogy mennyire fáradt vagyok...ha valaki 10-12 órát dolgozik és esetleg még kemény fizikai munka is akkor hiába kívánja a szexet fele annyira nem tud teljesíteni...szóval ez nem feltétlenül az unalom.Amúgy beszéljétek meg,kérdezd meg tőle hogy a munka miatt nem e megy vagy hogy stresszes e és ha problémája van akkor azt mondja el neked,ez sokat segíthet a feszültség oldásában...
2011. okt. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én ezt a titokzatosságot nem javaslom.

Nekem is (szinte) szexmentes lett a házasságom. Beszéltünk, aztán a párom próbált otthon is jobb, szexibb ruhákat felvenni, de így sem volt az igazi.

Aztán engedett valaki közeledésének. Végül azt mondtam, hogy nyugodtan feküdjön le vele. Meg is tette.

Nem tett féltékennyé, csak még jobban kiábrándultam belőle. Bár nem mondja ki, de szeretné velem újra kezdeni. Most mégis "kénytelen" azzal a sráccal lenni, aki 2-4 hete megdugja.

A különbség a kettőnk esete között, hogy nálunk az exem volt mindig fáradt. Hiába változtatott miután megbeszéltük, után a már én voltam fáradtabb...


35/F

2011. okt. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!