Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért mondják azt az emberek,...

Miért mondják azt az emberek, hogy "férfi gondolkodás" meg "női gondolkodás"?

Figyelt kérdés
Minden ember más, mindenki máshogy gondolkozik... De jajj, hogy a másik nem olyan bonyolultan gondolkozik? Mivan? Csak én nem értem ezt? Én nem figyeltem meg magamnál olyat, hogy "női gondolkodásom" lenne, pedig az vagyok. Hogy értitek ti ezt?
2011. febr. 21. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
ezzel a kicsit naívabb emberek szeretnek dobálózni szerintem , könnyű ráfogni a másik nemre valamit , vagy éppen a sajátodra ahelyett hogy elgondolkoznál
2011. febr. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van benne valami. A nők sokkal inkább érzelmi alapon gondolkodnak,a férfiak pedig racionálisabban.

De ez természetesen nem mindenkire igaz.

2011. febr. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Példa:

kutatáson különböző szituációkat hoztak fel nőknek és férfiaknak egyaránt. Mindkét nemnek ugyan azokat. És véleményeztették őket, mennyire zavarná őket ha velük történne címszóval.


nők: inkább az érzelmi kötödés kialakulásától félnek párjuk és a másik nő között


férfiak: inkább a fizikai (testi) kapcsolatok zavarták őket a párjuk és a pasi között



Vannak sarkalatos kérdések amikben nagy a különbség férfiak és nők között.

Persze mindig vannak kivételek.

2011. febr. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"És véleményeztették őket, mennyire zavarná őket ha velük történne címszóval."


Hát ezt jól megfogalmaztam bocs. :p Azért értitek.

2011. febr. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!