Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit tegyek valaki segítsen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek valaki segítsen?

Figyelt kérdés

Van egy fiú 1 évvel idősebb,és nagyon jól kijövünk/jöttünk. Először neten kezdtünk ismerkedni,de amugy egy suliba járunk is. Minden nagyon jó volt köztünk,elkérte a számomat is. Majd megkérdezte,hogy kitesszük-e az arckönyvre hogy kapcsolatban vagyunk,bár a valóságban még nem voltunk együtt sehol. Én mondtam neki,hogy ha visszajött a suliba kérdezze meg,hogy járok e vele.!(Közbe otthon volt,baleseti okok miatt,amúgy kollégista).Majd ugye beszélgettünk még aznap majd másnaptól nem írt. Aztán kirakta az adatlapjára,hogy kapcsolatban van,egy másik lánnyal. :(... Tegnap ráírtam,hogy rám értette,hogy megváltoztam és azt mondta,hogy rám is. Pedig én nem változtam. Majd felvetettem,hogy találkozzunk mert ő is akart,de azt mondta,hogy van egy kis bökkenő: hogy kapcsolatban van. Aztán megkérdeztem,hogy megbántottam e azzal,hogy először valóságban akartam járni vele? Mire: hogy nem,de tudja hogy nem vagyok könnyen kapható... Ezután beszélgettünk,és valahogy szóba jött hogy megvédene(vagyis hogy megüti azt akiről szó volt ha olyat tenne...) és ilyeneket írt: :$,vagyis pirulós fejeket. Majd úgy köszönt el,hogy: PUSZI :$. Most akkor mi van? Szeret,vagy nem? Elakartam felejteni,de vele álmodtam és nem tudtam/tudom. Tetszik! Nem tudom mit csináljak. =(



(Bocsi a hosszú szövegért) 15L


2011. szept. 28. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem ilyen hülye, gyerekes módszert választott, hogy féltékennyé tegyen. :D
2011. szept. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szteeem jobban utánna kellene nézned azután a csaj után kérdezzd meg tle hog hogyvagy izé meg ami kell és rátérni v hogy hogy van e barátja ha aztmondja nincs kérdezz rá h akk miért van kirakva gondolom face-ra

és sztem meg csak azt akarja a gyerek hogy megbizonyosodik arrol hogy tényleg szereted e annyira hogy megküzdj érte vagy küzdenél e (próbatétel v ilyesmi)

2011. szept. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!