Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit tegyek valaki segítsen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek valaki segítsen?

Figyelt kérdés

Van egy fiú 1 évvel idősebb,és nagyon jól kijövünk/jöttünk. Először neten kezdtünk ismerkedni,de amugy egy suliba járunk is. Minden nagyon jó volt köztünk,elkérte a számomat is. Majd megkérdezte,hogy kitesszük-e az arckönyvre hogy kapcsolatban vagyunk,bár a valóságban még nem voltunk együtt sehol. Én mondtam neki,hogy ha visszajött a suliba kérdezze meg,hogy járok e vele.!(Közbe otthon volt,baleseti okok miatt,amúgy kollégista).Majd ugye beszélgettünk még aznap majd másnaptól nem írt. Aztán kirakta az adatlapjára,hogy kapcsolatban van,egy másik lánnyal. :(... Tegnap ráírtam,hogy rám értette,hogy megváltoztam és azt mondta,hogy rám is. Pedig én nem változtam. Majd felvetettem,hogy találkozzunk mert ő is akart,de azt mondta,hogy van egy kis bökkenő: hogy kapcsolatban van. Aztán megkérdeztem,hogy megbántottam e azzal,hogy először valóságban akartam járni vele? Mire: hogy nem,de tudja hogy nem vagyok könnyen kapható... Ezután beszélgettünk,és valahogy szóba jött hogy megvédene(vagyis hogy megüti azt akiről szó volt ha olyat tenne...) és ilyeneket írt: :$,vagyis pirulós fejeket. Majd úgy köszönt el,hogy: PUSZI :$. Most akkor mi van? Szeret,vagy nem? Elakartam felejteni,de vele álmodtam és nem tudtam/tudom. Tetszik! Nem tudom mit csináljak. =(



(Bocsi a hosszú szövegért) 15L


2011. szept. 26. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy jó pacalpörköltet, mert az finom.
2011. szept. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jah és bökdösni is szokott:)
2011. szept. 26. 17:43
 3/7 anonim ***** válasza:

Főldiekkel játszó

Égi tűnemény,

Istenségnek látszó

Csalfa, vak Remény!

Kit teremt magának

A boldogtalan,

S mint védangyalának,

Bókol úntalan.

Síma száddal mit kecsegtetsz?

Mért nevetsz felém?

Kétes kedvet mért csepegtetsz

Még most is belém?

Csak maradj magadnak!

Biztatóm valál;

Hittem szép szavadnak:

Mégis megcsalál.

2011. szept. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez nagyon szép de nem segít nekem:(
2011. szept. 26. 18:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Sztem ez a fíu valami olyasmit akarhatot h kapcsba legyél vele h pl. vlakit féltékennyé tegyen ezzel!!! Csak addig beszélt veled meg minden utánna mikor már egy mássikal lánnyal volt kapcsba akk mán nem is érdekelted tehét biztosan csak azért csinálta h kapcsa legyél vele!! de amm meg ha utánna megint kedveskedett ak sztem ink élőben bessz vele mert tudod a facebookon sokmindent lehet irni meg mondani az jobb ha a valoságban mondja el h télleg akar töled vlamit vagy sem!! De az is megeshett h télleg teccel neki (de ak miért van más lánnyal kapcsba??) tehát ezt kicsit nehéz dolog eldönteni de hát ILYENEK A FIUK :(((
2011. szept. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Barátnőm szerint engem akar féltékennyé tenni... De találkozni akar velem holnap,erre ő kérdezett rá,hogy:akkor talizunk kedden? :$
2011. szept. 26. 18:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne, ne, ne! Ne ess ebbe belé! Csak szórakozik veled, egy percig se vedd komolyan! :(
2011. szept. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!