Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit higyjek, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit higyjek, most szeret vagy nem, vagy mit érez? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
járok/jártam egy sráccal aki szüneteltetni akarja eszt a kapcsolatot.kibírta hogy 1héten csak 1x taliztunk,kibírta hogy nem feküdtem le vele,nem enged el/szakítani.de van egy csaj aki járni akar vele és azon jár az eszem hogy vele akar lenni amig szünetelteti a mi kapcsolatunkat.álandoan mondja hogy szeret.
2008. nov. 7. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Azt hogy érted, hogy szüneteltetni?

Elutzik vagy valami megakadályozza abban, hogy veled legyen?

Olyan nincs, hogy szüneteltetni egy kapcsolatot, mert vagy együtt vagytok vagy nem.

Szerintem te is tudod mit jelent ez a duma! Csak fáj bevallani. Te csak kispados vagy! Ne hagyd rá!

2008. nov. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
Igenis teljesen természetes dolog az hogyha egy párkapcsolatban szünet van. Szerintem tényleg csak szünetet akar, de az hogy 1 héten csak 1x taliztok az azért durva. Ülj le vele beszélgetni, majd mond meg a véleményed annak a csajnak akinek bejön a barátod, h kocc róla.
2008. nov. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nem hiszek egy kapcsolat szüneteltetésében! Úgy vagyok vele, hogy egy kapcsolat addig működik, amíg folyamatos. Ha már szükséges a szünet, akkor ott többször is lesz rá szükség, és a végén csak szétmentek! Minden esetre inkább beszéljétek meg a dolgokat addig, amíg lehet!
2008. nov. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hülyeség a szüneteltetés! Azt jelenti, hogy véget akarok vetni a kapcsolatnak, mást néztem ki magamnak! Magyarán le akarlak cserélni. Viszont nem akarom, hogy te is mást találj, ezért nem szakítok végleg, csak szüneteltetek, hogy ha mégsem jönne össze a másikkal, bármikor bejelenthessem, hogy vége a szünetnek. Így ott leszel nekem, nem maradok egyedül, amíg megint ki nem nézek valakit magamnak.


Másfél év eltelt a kérdés kiírása óta. Gondolom az idő igazolta az elméletemet, és azóta már mással vagy, aki tényleg szeret!

2010. ápr. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!