Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy a baj, nem tudom kinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy a baj, nem tudom kinek higyjek? Mit gondoltok erről? 2hete járok a barátommal! Azt mondja nekem hogy szeret és hiányzok neki, de fülembe jutott hogy nem minden szép ebbe a kapcsolatba!

Figyelt kérdés
Na szóval, 2hete vagyok együtt a barátommal aki azt mondja hogy szeret,hiányzok neki, nem akar elvesziteni stb!Persze néha vagyis úgy tegnap meg ma úgy éreztem mintha már nem nagyon akarna engem!Jóba vagyok a barátaival vagyis én úgy látom na de a baj hogy felvettem régen a volt barátnőjét msnen és kifaggattam!Aki olyanokat mondott hogy a barátom nem szeret engem igazán, azért nem visz engem sehová mert a barátai nem kedvelnek, és szerintük én parasztosan beszélek és égő vagyok, persze én nem igy gondolom na de lényegtelen!A barátom dj és jövöhéten lesz neki egy bulija hivott engem is és a csaj meg már mást mondott hogy engem nem hivott és őt hivta!Elég bonyolult ez a történet, és nem tudom kinek higyjek!Nagyon rossz ez igy!Nem tudom hogy a lány mond igazat vagy a barátom!És az sem esik jól hogy a barátomnak a "barátai" rossz véleményel vannak rólam a szemembe meg játszák magukat meg puszilgatnak stb!Kérlek segítsetek!
2010. máj. 15. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem a volt barátnője csak bosszút akar állni, amiért szakítottak. inkább a barátodnak higyj, mint másoknak
2010. máj. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Úristen:D Ne hogy halgass már a volt bnőjére...-.- Nem veszed észre h csak féltékeny,és csak rosszat akar???
2010. máj. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tényleg elég nagy baj van,ha te elöbb hiszel egy számodra idegen csajnak,mint annak a srácnak,akit elvileg szeretsz.


"A barátom dj és jövöhéten lesz neki egy bulija hivott engem is és a csaj meg már mást mondott hogy engem nem hivott és őt hivta!"


Téged hogy hívott a barátod?Személyesen neked mondta,hogy menj el a bulira? Ha igen,akkor nem értem,hogy hogy hihetsz a volt barátnőnek,aki azt mondja téged nem hívott.A saját fülednek csak hiszel nem???Kérlek gondolkozz és nagyon hamar koptasd le ezt a csajt,ne ő irányítsa az életeteket!!!!!

2010. máj. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nekem sosem volt barátnöm de nagyon szeretnék na de ez melett volt idö megtanulni pár dolgot psihologiát is jó érdekes dolgokat tudtam meg. Voltak olyan helyzetek is hogy egyik szerette a másikot nekem elmondta a pofa is szerette azt a csajtelemeztem helyzetüket s összehoztam ököt.


Amit el akarok mondani hogy aki füt fát igér szerelem boldoogság meg ilyen olyan szüveg ez nem igaz. ha valaki valakit szeret bizonyitsa és sose mondja. Szövegelnek minden félét a fiuk láttam ijent is csak azért hogy figyeljék a reakcioidot. Ha jó testel áldott meg az Isten akkor simmán szivathatod öket.Ne adj szavaukra. Figyeld a barátod reakcioját hogy hogyan beszél ne más szavára adj.

Ha azt veszed észre hogy hanyagol, és tehernek tart vagy ugy viselkedik akkor hagyd ot. Nem szabad szaladni egy ojan busz után ami nem akar felvenni. Kitartást és sikert kivánok.

2010. máj. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De én a volt barátnőt 1 srác nevébe vettem fel!!!
2010. máj. 15. 19:22
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem is bosszúból pofázik a csaj. ne foglalkozz vele. a srác a tiéd, nem?(: akkormeg?:D
2010. máj. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

DJ??? Pfff no com...én is jártam egyszer egy DJ-vel aki akkora arcnak tartotta magát hogy melletem még 3-om másik csajjal is kavart.Akkor voltam kb 16...Pont az a fajta aki már arra mozdult "Jaj én a Dj-vel járok" aztán felvilágosítottak hogy de nem te vagy az egyetlen aki vele jár.És ilyen Dj sztorit nem egyett hallotam...Némelyik nagyon el van szálva magától és tényleg a lányok kattanak rájuk mert hát ők csinálják a zenét meg a stb..SZóval ne csodálkozz rajta ha azon a bulin találkozol egy-két konkurensel.Én is így jártam anno és még abban a buliban eldöntöttem nah én nem leszek a hárem hölgyek egyike.És flörtölgettem..nem volt egy nagy szerelem de hát ő volt a DJ:):D Magyarán egy valaki aki valamiért vonza a fiatal lányokat.


21/L

2010. máj. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!!Utolsó:Én is azt gondolom hogy ő is több csajt akar tartani, hisz megprobáltam felszedni őt az egyik közösségi oldalon egy ideges csaj nevébe, és egyből ráharapott, tali számcsere msn minden!
2010. máj. 16. 13:21
 9/9 anonim ***** válasza:

úgymond az útolso:


Hát igen...sztem keress egy normálisabb barátott:( Jobban jársz vele őt meg hagyd a francba hülyitsen mást!

2010. máj. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!