Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megéri várni . Tényleg szeret?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri várni . Tényleg szeret? Kinek higyjek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon tetszik és ö azt mondja h én is neki. De nem tudom h mi lesz belőle mert suliban szoktunk beszélni de akkor ott vannak a többiek is és úgy minden más . De amikor négy szem közt akkor meg tök jó minden . Meg elmegy akkor meg simogat. Meg van egy másik fiú akivel tök jól kijövök és látta h hülyülünk mg minden és amikor elment mellettünk akkor meg úgy nézett minket meg amikor 2 beszéltünk akkor meg kérdezte h mi van a másik gyerekkel. Meg msnen is mondta h szeret. De 1 évvel idősebb vagyok nála, ez nagyon gáz szerintetek? És sokan mondják h másik fiú jobb lenne mert normálisabb, de nm hiszek nekik mert én ezt a fiút nagyon szeretem. Meg egyik haverunknak mondta h lehet h lesz köztünk valami.
2010. nov. 21. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem probald meg mind2vel a dolgot. Ne verd at oket, de probald meg melyikkel jobb. Mind2vel beszeld meg ezt es valaszd azt akivel minden jobb.DE ujra mondom hogy ezt MINDKETTOJUKKEL BESZELD MEG!!! S fogod erezni hogy mi a helyzet...remelem segithettem:D
2010. nov. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?


Amúgy ez nem szerelem. Ez még csak próbálkozás arra, hogy utánozzátok a felnőtteket.

2010. nov. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok, hany eves vagy/vagytok?
2010. nov. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az elso vagyok,csak amig irtam meg irtak:)
2010. nov. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most kiről kérdezed, hogy szeret-e? Meg ki az, akinek hinned kellene, vagy sem? A srác véleményt mondott, nem tényt. Vagy neked nincsen véleményed, nem is tudod, neked, mi volna a jó, és ezért jársz fel ide?
2010. nov. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én 15 ö 14 éves de mind a ketten kora vének vagyunk mindenki ezt mondja. Az első fiúról beszéltem. A második fiú csak barátnak érzem és nm többnek. Egész nap csak az első fiúra tudok gondolni máson nem is jár az agyam és amikor ott van a annyira zavarba jövök.
2010. nov. 21. 13:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Te sehol sem vagy koravén, ha ezek után itt kérdezősködsz. Sőt, kifejezetten éretlen vagy még, de nem baj, mert ki kell ezt is tanulni.
2010. nov. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!