Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szeret? ( Én már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret? ( Én már nemtudom mit higyjek. )

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit több mint egy hónapja ismerek. Van barátnője és igazi casanova. Minden csajjal kikezd. De ő csak hülyül.. Persze én mint a társaság új lány tagjával, velem is kikeztdett. ölelgetett, puszilgatott, röhögött meg stb. minden nap ezt csinálta. az elején éreztem, h hülyül, de mostanába teljesen mást érzek.. én beleszerettem. ő nem tudja persze, de máshogy néz a szemembe és féltékeny ( látszik rajta) hogyha más fiú jön melletem séta közbe. mindig oda áll mellém rámnéz ha nevet simogat meg minden. :) Szerintetek, hogy adjam tuttára, h tetszik nekem? Ölelgessem vissza?:D Mostanába mindig próbál megcsókolni, de mindig elhúzza a száját.:)


15/l


2010. okt. 17. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a srácok az esetek 99%-ában nem képesek változni. Mindig lesz egy állandó barátnőjük, aki mellett még vagy ötöt bolondítanak. Ha tényleg akar tőled valamit ott hagyja az előző lányt, egészen addig, amíg megvan számára az a biztonságos helyzet, hogy semmiképp sem esik pofára, felesleges vele foglalkozni, te előbb vagy utóbb csalódni fogsz.


Olyan nincsen, hogy egy másik lányt is szeret.

2010. okt. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

És olyan szó nincsen a magyarban, hogy higyjek, maximum az, hogy higgyek.

A nem tudom pedig külön írandó.

2010. okt. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszod.:) Mindennap találkozok vele és alig várom, hogy elkezdjen ölelgetni..:)
2010. okt. 17. 20:46
 4/8 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy valaki beleköt.:D
2010. okt. 17. 20:47
 5/8 anonim ***** válasza:

Úgy imádom mikor olyasmiket mondanak hogy: Látom a szemében hogy féltékeny... Meg érzem rajta hogy szeret.


Most komolyan, kérdezzétek meg vagy valami, de ne találgassatok, mert abból csak bajotok lesz :)


Ettől függetlenül, szerintem keress más pasijelöltet.

2010. okt. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
szerintem rosszul fogalmaztál: a casanovaság nem azt jelenti, hogy minden csajt levadászik, főleg miközben van csaja. rosszul került be a köztudatba, sajnos. Casanova értékes és odaadó szerető volt és a nők öröme volt neki az elsődleges:P de a te értelmezésed szerint, ha ez a fiú az, akkor én nem hinném el a helyedben, hogy szerelmes belém...:)
2010. okt. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A barátnője még mindig megvan?
2010. okt. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2010. okt. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!