Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én érzem magam rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem magam rosszul ettől?

Figyelt kérdés

Először is remélem jó topicba raktam...

Arról lenne szó, hogy bnőm mindenhová a pasijával megy. Ez még nem baj, de én nem érzem jól magam harmadikként. Olyan mintha csak egy kiegészítő lennék, de komolyan.

Pl.: Elmegyünk bulizni ők egymással táncolnak én meg...? Jó persze van amikor látok ismerősöket és odamegyek, de én nem vagyok az a típus aki csak úgy leáll táncolni akárkivel. Mostanában kevesebbet járok el velük, mert akárhová megyünk ők jól elvannak egymással én meg baktatok utánuk. Fordított esetben a bnőm el se jött bulizni velem, pedig én még direkt hívtam barátokat, hogy ne érezze magát egyedül...

Szóval csak én érzem magam ilyen helyetekben úgy mint egy pótkerék aki fölösleges? Vagy csak én tévedek?


2010. jún. 28. 10:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is így szoktam érezni ahogy Te.:))
2010. jún. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekemis a legjobb barátnöm talált magának egy fiut, a fiuval egyátalán semit se szoktam beszélni szoval még csak azsincs h elhülyülök ketöjükel, söt azok ketten ugy rávanak tapadva egymásra, szoval én ot álok azok meg szét nyalják egymást, kb 1 honapig birtam, utána ha már meghalotam a cupogásokat rohantam el mert hányingert kaptam, és kerestem mást akivel barátkozhatam, birom a bnöm meg minden de minden idejét a fiuval tölti, sajnos igy más barátok után kelet néznem =)
2010. jún. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Átérzem a helyzetedet. Barátnőm dettó ilyen,mindenhova csak a fiújával megy....én is jóba vagyok a fiúval,csak azért ciki hogy hárman járunk ruhát vásárolni és komolyabb magánéleti problémákról nem lehet beszélni,főleg nem csajosabb témákról.Nagyon ritkán érzem magam feleslegesnek,inkább a pasinak a puszta jelenléte idegesít hogy "na már megint ittvan ezis". Ráadásul ha veszekednek kinek kell hallgatni? Persze hogy nekem...

Szerintem próbáld megbeszélni a barátnőddel hogy kicsit több időt töltsetek kettesbe,és mond el neki is hogy feleslegesnek érzed magad. Ha igazán szeret és megértő biztos változtatni fog rajta.

16/L

2010. jún. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ne kavarj be nekik. légy türelmes ha tényleg nagyon jó barátnak tartod magad. Inkább örülj, hogy van valakije akivel ilyen boldog.
2010. jún. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem igy mar sokan ereztek magukat...
2010. jún. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:-)

Próbáltam utalni erre...vagy ha mentünk bulizni megkérdeztem h a barátja is jön-e és amikor mondta h igen akkor csendbe maradtam amiből azért le lehet vágni h van vmi. Örülök h van barátja és boldog vele nem arról van szó. Csak az h megyünk vásárolni és jön a barátja is...az nem csajos dolog? Csak tudom h nem fog engedni mert a barátja mindenhová kocsival viszi én meg nem......

2010. jún. 28. 13:30
 7/8 anonim ***** válasza:
ezért kell buliba nagy társasággal menni,vagy ha nem jó akkor nem mész velük gyertyatartónak..én nem is tudnám elképzelni hogy 3adiknak elmenjek velük.Mért nem hívod a többi barátodat/barátnődet? így egyszerűbb lenne,mindenkinek jó lenne.
2010. jún. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
azért nem hívok mást, mert akik nekem még barátaim ők neki nem megfelelőek. Nem bulizik akárkivel...:S
2010. jún. 29. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!