Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom elmond mindent az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom elmond mindent az anyjának, én meg tök rosszul érzem magamat így az anyja előtt!?

Figyelt kérdés
elmondja ha összebalhézunk min veszekedtünk,vagy volt úgy hogy mondtam vmit az anyjáról és ő elmondta neki. Én meg nem ezt csinálom, direkt nem mondom a rossz dolgokat szinte falazok vagy néha egy két dologban hazudok hogy nehogy rossz színben tüntessem fel nehogy anya megutálja.MEg amit ő mond az anyukámról nem sértő dolog csak tudom hogy anyának nem esne jól , nem mondom el.ÉS így érzem hoyg alias anyós nem is szeret úgy, nyilván előttem kedves de érzem én hogy úgy érzi nem vagyok a fiának tökéletes.nyilván ezt nem ő dönti el hanem a drága barátom de ez az egész lelkileg egy kicsit megtör.
2011. nov. 10. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
őőő mi a kérdés? mert látom a kérdő jelet de ez nem kérdés
2011. nov. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 napietus ***** válasza:

én apukámmal voltam ilyen kapcsolatban. szerintem nincsen ezzel baj, nekik ilyen a viszonyuk, nyilván mindig is ilyen volt.


29/n

2011. nov. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ismeros erzes. Az en baratom is hasonlo modon cselekszik, hiszen az anyja az o bizalmasa.Ami rendben is van csak nem erti meg, hogy ebben az esetben kizarolag azt eri el, hogy az anyja nem fog kedvelni. Amit ketten megbeszelunk az kettonk kozott kellene maradjon. Am amit az anyja mond, vagy tesz azt nem mondja el nekem. Kovetkeztetes:az anyja a bizalmasa nem en, az anyjaval ugy erzi ha megbeszeli, akkor o csak rendbe hozza a dolgokat, nem haragszik meg. Pedig a masik fijaval es annak felesegevel tobb mint egy eve nem beszel:) Na ennyit errol. En probaltam vele megbeszelni, de a valasz mindig az, hogy anya igy anya ugy..szakitani is akartam, de az butasag lenne hiszen amugy egy tok aranyos pasi..:)
2011. nov. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
anyut vonjátok be egy hármasba, biztos feloldódtok majd...
2011. nov. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!