Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hagyjam, hogy a párom belenézz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam, hogy a párom belenézzen a dolgaimba?

Figyelt kérdés

A barátommal lassan fél éve vagyunk együtt. Az utóbbi 2-3 hónapban felvette azt a szokást, hogy belenéz a dolgaimba. Az elején még nem zavart, mert a mai napig nincs mit takargatnom, de mostanában már kezd zavaróvá válni, hogy akármikor ha használja a számítógépem, mindig megnézi az előzményeket; ha bejelentkezve maradok az email fiókomba, elolvassa a leveleimet; megnézi a mentett képeket, a beérkezett fájlokat; ha elöl marad a telefonom, az sms-eket, híváslistát.

Sokszor próbáltam vele beszélni. Először érdeklődően, hogy miért néz meg mindent folyton. A válasza az volt, hogy mert minden érdekli, ami velem kapcsolatos. Erre azt a megoldást találtam ki, hogy bármi ha érdekli szívesen megmutatom, amikor csak szeretné. De nem jött be, mert továbbra is 'kutatott' mögöttem. Aztán azzal próbálkoztam, hogy ez nekem rosszul esik, mert olyan mintha nem bízna bennem. Ezen azóta már sokszor átrágtuk magunkat, de ő tartja magát ahhoz, hogy ha nincs mit takargatnom, miért ne nézhetné meg a dolgaimat. Ebben valamilyen szinten igaza van, de valahogy mégis rosszul érzem magam, ha mindig mindent elolvas. És ezt ő sajnos képtelen megérteni, mert teljesen mást gondol a dologról. Amúgy a kapcsolatunk nagyon szoros, szeretjük egymást, más téren nincsen probléma, csak ez az egy, hogy nem tudja tiszteletben tartani a kérésem, vagy megérteni miért is zavar. Amúgy ő 'is' megengedte, hogy nyugodtan nézelődjek a cuccai között, de még nem éltem a 'lehetőséggel' és a jövőben sem szeretnék.

Mit tegyek? Arra is gondoltam már, hogy hagyom, nézelődjön nyugodtan, nem éri meg a feszkót ezért a látszólag semmiségért. De eközben belül zavar a dolog.

Ti mit tennétek a helyemben? Vagy nálatok hogyan működik a privát szférába való betekintés?

köszönöm a válaszokat

22L


2010. jún. 27. 18:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

nah ezt is írtam már egy hasonlóhoz, de én a saját anyámnak nem engedem hogy az előzményeimben turkáljon, igaz csak ez az egy gép van és közösen használjuk, de ha megtudnám hogy belenézett az én dolgaimba, kapásból letiltanám a fiokomról


ezt egyébként soha nem fogom megérteni hogy emberek miért engedik ezt egymásnak, létezik jelszó meg mobilnál is billentyűzárral zárolhatod a rendszert is jelszóval..úgyértem najó ezt idézem, egy másik kommenthez írtam:

"azonkívül ez az eset leginkább olyan és bocs ez most durva példa lesz..de jogos

mintha te kapnál egy levelet a rendőrségtől h a bátjád kisbaltával legyilkolt valakit, és azzal gyanúsítanak h segítettél...és ezt a leveled a párod olvasná el először és szakítana veled, mert gyilkos vagy...

pedig ha te olvastad volna biztos később megbeszéled vele hogy épp most vádoltak meg alaptalanul...

"

szóval szerintem számítógép levél és mobil az intimszféra és nem illik kutakodni másokéban.

2010. jún. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Szerintem nem szép dolog, főleg, ha bíztok egymásban és gondolom így van hiszen egy pár vagytok. Ugyanakkor ott a másik oldal, én épp ma néztem a párom SMS-eit, és elég érdekes dolgot találtam benne, persze másik csaj stb... :)
2010. jún. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Akkor tényleg muszáj lesz valahogyan hatni rá.

Kedves utolsó válaszoló mit találtál, ha megkérdezhetem.:S

2010. jún. 27. 21:32
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Én ugy oldottam meg ezt a problémát,h beállítottam,h ne mentse el a beszélgetéseket a beérkezett fájloknál meg kitöröltem a képeket,mikor küldöt vki vmit(nem azért,mert pasiztam vagy vmi,csak volt olyan,h bnőm mutatott fiút,stb), és a telomat meg lekódoltam az smseknél,ha te nem tudod akkor tarsd mindig magadnál a telot.

A pasid meg majd nézzni fog egyet,mikor meglátja h semmi új:D,ha azt mondja h mi van titkolni valód van?-akkor mond azt, h nem,csak leakarod szoktatni erről a hülye viselkedésről,mert neked ez rosszul esik és ahelyett h nézzi a cuccaidat,törödjön veled inkáb:)hidd el,így elfogja majd felejteni ezt a hülyeséget:)

Sok sikert:)

2010. jún. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!