Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szól bele a dolgaimba?

Miért szól bele a dolgaimba?

Figyelt kérdés

vettem egy rövidebb szoknyát és direkt néztem h ne lógjon ki belőle a seggem. erre hazamegyek és anyám leolt h mit képzelek magamról h ilyeneket veszek. de mostanában mindig ez van ha valami felsőt veszek vagy táskát mindenért beszól.elegem van...

18/L


2009. jún. 5. 19:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj rá ezért! Akkoriban, mikor ő volt fiatal valószínűleg teljesen más volt a divat. Ő azt szokta meg, neki az a normális. Magyarázd el neki, hogy nagyon rendes, hogy megosztja veled a nézeteidet, de neked ez tetszik és ezt szeretnéd hordani. És nyugodtan célozgathatsz arra is, hogy amikor ő volt fiatal, akkor valószínűleg az ő édesanyja is így állt őhozzá, ahogy most ő hozzád. Talán akkor átgondolja kicsit.
2009. jún. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem is volt kamasz lányom! Nagyon sokat haragudtam. ... de nem rá, hanem érte... nem tudom hogy fejezzem ki. Nagyon féltettem, hogy rossz útra tér, sokat veszekedtem vele, próbáltam megváltoztatni. .. de elég önfejű. Nehéz időszak volt. Ma már 20-n túl van. Sokszor emlegeti, hogyha lesz gyermeke úgy fogja nevelni, ahogy én őt, mert akkor is érezte, hogy igazam van, csak "muszály volt dacolni" velem.

Ha édesanyád nem törődne veled, nem figyelmeztetne - hanem nősz, mint a dudva - régen rossz. ... akkor nem is szeretne.

2009. jún. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Az anyák már csak ilyenek,ez legyen a legkisebb gondod,nekem szerencsére sosem szólt semmi ruháért,mert megáldottak jó ízléssel,sőt én válogattam neki rucikat:)

Máig így van

Az uccsó anyuka pedig igazat szólt:D

2009. jún. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj rá ezért! Aggódik érted, mert szeret. Majd ha neked is lesz egy lányod, te is úgy fogsz viselkedni, mint most az anyukád! Tudom, hogy ezt nem hiszed el, de biztos vagyok benne, hogy úgy lesz!
2009. jún. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
jó de ne vágja be a durcát, azért mert őt nem érdekli a divat.
2009. jún. 5. 20:02
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert az anyád,ez a dolga.
2009. jún. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
17%
Mert még pisis vagy........Bocsi!
2009. jún. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
már nagykorú vagyok...bocsi
2009. jún. 5. 20:38
 9/15 anonim ***** válasza:
17%
Pfff.....!Nagykorú, mi?!:D:D:D
2009. jún. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%
Egyes pont: szeresd anyádat. Ez nem egy smonca, hanem tényleg. Talán kicsit fel is cukkoljátok egymást a barátnőkkel, hogy ki hogy bánik el az ősökkel odahaza, de annak azért a fele se igaz. Lehet az is, hogy úgy tűnik, mintha az anyukák nem szeretnék a tini lányukat, de ahogy az előttem szólók is megirták, szeretnek titeket. Viszont a gond az, hogy meg kell vívni a harcot: ki kinek nem nőhet a fejére. Tehát biztosítani kell, hogy kié az utolsó szó, kinek van igaza, még akkor is, ha tudja, hogy nincs igaza. Válaszoljatok egymásnak ilyeneket: "jó, majd meglátom. Gondolkodom rajta. Jó, hogy mondod, Anyu, képzeld a micinek még rövidebb, nem tudom, tetszik-e nekem." Azt is mondhatod: "de akkor a fiúk nem akarnak velem szóbaállni" Szóval így kedvesen, és meglátod, Anyukád is megszelidől ettől.
2009. jún. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!