Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A húgom féltékeny? Miért szól...

A húgom féltékeny? Miért szól bele az életünkbe?

Figyelt kérdés

A feleségem nem dolgozik hanem otthon van az ötéves kislányunkkal, én mondtam neki ,hogy később se kell dolgoznia mert én elég jól keresek inkább maradjon otthon a gyerekkel és háztartást vezessen.

Múltkor a húgom szóvá tette nekem amikor beszélgettünk ,hogy nem kéne mindent a feleségem p*csája alá tennem(így fogalmazott), mehogy miért jó nekem ha én mindennap szenvedek, ő meg otthon lustálkodik, azt is mondta ,hogyha ez így folytatódik akkor a lányomból is "cicababa" lesz, amikor ezeket mondta majdnem felpofoztam annyira ideges voltam, de ehelyett inkább otthagytam.

Most féltékeny a feleségemre, mert ő nem teheti meg ,hogy otthon van?


2011. aug. 22. 11:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
39%

nem féltékeny, hanem egy bunkó :D

ne foglalkozz vele, ha nektek ez így megfelel és megtehetitek, akkor legyen így

senkinek nincs joga ebbe beleszólni, ezt mondd el a húgodnak, ha nem fogadja el, akkor az az ő baja, nem kell vele szóba állni és kész :D

2011. aug. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%

Kicsit túl őszinte volt, de valahol igaza van.A feleséged így el fog kényelmesedni, illetve a gyerek is rossz képet fog kapni.Hisz ha azt látja anyunak nem kell dolgozni akkor lehet ő is így akar élni,de nem biztos, hogy ő lesz ilyen szerencsés,h. ilyen férjet fog kifogni.

A másik oldalról viszont a feleséged is rosszul csinálja,mert ne adj isten elváltok és már nem tartod el a feleséged(lehet ez sose fog bekövetkezni,de elöfórdulhat), akkor ő mit fog csinálni, nem lesz munkája,nem lesz tapasztalata,nem lesz pénze stb.Hogyan fog mondjuk 40 évesen elmenni dolgozni,ha elötte nem dolgozott?Az h. ti szeretitek egymást és te el tudod tartani a családot az nem jelenti azt h. a másiknak nem kell cisnálnia semmit,akkor csináljon olyat amit szeret,de keres vele valamennyit.Mindnekinek meg kell állnia a saját lábán,vagy mi lenne ha ne talán tán veled történne valami,akkro ő mit csinál?Szóval ezekre is gondoljatok.

2011. aug. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%
Valamit tényleg kellene csinálnia, mert így unatkozó háziasszony lesz, aki majd félrekefél, amíg te érte dolgozol.
2011. aug. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
35%

A tesodnak igaza van senkinek se jó ha évekig céltalanul, emberi kapcsolatok nélkül él, a háztartás beli nők a család rabszolgái, fizetés, megbecsülés nélkül és ebbe sokan megkattanak a lányodnak se jó ha ilyen pédldát lát,

a húgod jót akkart csak rosszul fejezte ki magát.

2011. aug. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%

el fog kényelmesedni???? Utálom, mikor azt mondják, hogy aki otthon van a gyerekkel, és háztartást vezet az NEM DOLGOZIK.

Próbáld ki milyen egész nap ketten a gyerekkel lenni, és közben főzni-mosni-takarítani. Hát nem egy leányálom!!!

és még azt mondják, hogy nem dolgozik....

Persze akik így gondolják, azoknak teljesen természetes, hogy tiszta ruha, rend és vacsora van, bele sem gondolnak, hogy hogyan is "készül" mindez.

2011. aug. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Fura pont ilyet nőtől hallani,mintha nem tudná hogy igenis munka a gyereknevelés,háztartásvezetés...igy legalább van ideje sok finomságot főzni,még szép rendben tartani a házat,meg foglalkozni a gyerekkel. Viszont hosszu távon tényleg nem tesz jót egy nő önbecsülésének,lelkének,a feleséged érdekében,ha elmegy a gyerek oviba-suliba,keressen valami melót,ami nem otthon történik,és kicsit kizökken a háziasszonykodásból,különben 5 év mulva egy házisárkányt fogsz egyszer csak otthon találni.Nyiss neki egy butikot,vagy valamit csináljon amihez kedve van.
2011. aug. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Ja, a lényeg: Szerintem ezt nyugodtan mondd el húgodnak, és nyugodtan csapj a körmére (képletesen).

Nem lehet túl jó a viszonyuk a feleségeddel... : S

2011. aug. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
én gyerekkel vagyok itthon és van munka mindig, ha a párom jól keresne akkor vissza se mennék dolgozni, mert így neki is kényelmesebb, hogy délre meg van főzve, és nem este kell még neki állni megfőzni a másnapi ebédet is, mint régen mikor dolgoztam
2011. aug. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Hohó, szerintem senki sem mondott olyat, hogy a háztartás vezetése nem munka, de, ha a gyerekek már mitt'omén tizenévesek, akkor azért nem indokolt egész nap otthon lenni.
2011. aug. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy féltékeny, ki tudja?

Mondjuk az biztos, hogy már elég nagy a kislány ahhoz, hogy dolgozzon ismét a feleséged, nem tudom, hogy mi a szakmája de olyan is van sok helyen, hogy fél állásban veszik vissza a kisgyerekes anyukákat, ahol ez megoldható...

Tudom, hogy nem szorultok rá, hogy dolgozzon és valakinek a háztartást is el kell látni, de azért na...Valljuk be, hogy nem kell ott minden nap főzni, mosni, takarítani! A mosást és a takarítást meg lehet oldani, ott van rá az egész hétvége..., a kaját meg lehet hordatni is...

Tudom le leszek pontozva, de ezt én így látom, de lehet, hogy csak azért, mert az én anyukám ezeket így oldotta meg és nekem ez a természetes!

De, ha nektek így a jó akkor nincs ott baj, nem kell más véleményével akkor foglalkozni!

2011. aug. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!