Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A húgom féltékeny? Miért szól...

A húgom féltékeny? Miért szól bele az életünkbe?

Figyelt kérdés

A feleségem nem dolgozik hanem otthon van az ötéves kislányunkkal, én mondtam neki ,hogy később se kell dolgoznia mert én elég jól keresek inkább maradjon otthon a gyerekkel és háztartást vezessen.

Múltkor a húgom szóvá tette nekem amikor beszélgettünk ,hogy nem kéne mindent a feleségem p*csája alá tennem(így fogalmazott), mehogy miért jó nekem ha én mindennap szenvedek, ő meg otthon lustálkodik, azt is mondta ,hogyha ez így folytatódik akkor a lányomból is "cicababa" lesz, amikor ezeket mondta majdnem felpofoztam annyira ideges voltam, de ehelyett inkább otthagytam.

Most féltékeny a feleségemre, mert ő nem teheti meg ,hogy otthon van?


2011. aug. 22. 11:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
74%

Egy kis idő és kinövi vagy hogy mondjam.:) Amúgy igen, biztosan féltékeny nem csak a feleségedre, hanem rád is.Mondjuk,ki nem lenne féltékeny? Én is jól kereső apuka szeretnék majd lenni, gyerekekkel, otthonnal, és egy feleséggel aki otthon a gyerekekkel foglalkozik.:D Egyetlen hátulütője hogy keveset tudtok együtt lenni talán.

vissza a kérdésre, igen, szinte biztosan féltékeny rátok:D

2011. aug. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem féltékeny, csupán tényleg jól látja. Az én sógornőm is úgy ellett kényeztetve, hogy ha éhen halna se menne dolgozni, mivel megszokta, hogy minden a segge alá van rakva, úgy gondolja többé semmi dolga nincs csak az, hogy élősködjön a bátyámon. Régen nem volt ilyen..de mostanra mindenhová kocsival kell hordozni és lesni a kivánságait..És ha valamit mondok akkor én vagyok a féltékeny..Szóval kb mint nálatok:D
2011. aug. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig az összes választ,de azt azért megcáfolnám,hogy otthon elkényelmesedik és félre megy.

Anyum mindig háztartásbeli volt,nevelt engem meg két öcsémet,főzött-mosott-takarított és mindig imádta anyámat.

Aki azt mondja,hogy elkényelmesedik az szerintem nem tudja,hogy mennyi teendő van egy gyerekkel meg egy házzal.

Szerintem az is munka,mikor reggel hajnalban kel vki elkészíti a kaját a férjének meg a gyerekeknek,aztán suliba/oviba viszi a piciket.Hazamegy,rendet rak,főz mire kész addigra mehet a gyerekekért.Utána megírja velük a leckét,Hazajön a férj,vele is kell törődni,gyerekeket megfürdetni és még sorolhatnám.

Ez is fárasztó tud lenni.



Ha megteheti a nejed,hogy otthon legyen és ez mindkettőtöknek jó,akkor senkinek semmi köze nincs hozzá.Húgod csak féltékeny,amiért ő ezt nem teheti meg,vagy alapból nem kedveli a feleségedet és csak megpróbált összeugrasztani titeteket.

Bocs ha hosszú lett :)

2011. aug. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
IRÍGYSÉG.
2011. aug. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Lehet több oka is a húgodnak. Nyilván lehet féltékeny stb..

Amúgy nem lehet hogy te nagyon sokat dolgozol? És azt látja rajtad hogy kihasználnak?

Ilyen is előfordulhat.

Tesóm is 3 helyen dolgozott, a felesége szoli, kozmetika, + a gyerekkel otthon. Na akkor én is mondtam hasonlót. Én azt mondtam neki azt lenne a normális ha neked nem kellene 3 helyen dolgoznod,ő is vegye ki a részét. Most hogy dolgozik a csaj hát ki is van akadva rendesen.A munka büdös neki.

Gondold át amiket mondtunk , mert a többiek is nagyon jó érveket soroltak fel.

2011. aug. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Tudjátok én nem vagyok otthon maradás ellenes, de azért azt mondom mégsem olyan mintha minden nap eljárna az ember dolgozni. otthon te osztod be az időd, te döntöd el mikor főzöl, mit csinálsz.

Ha meg dolgozol ott mindig bekell járni ha jó idő van ha nem, ha rossz kedved van.Elkell tűrni azt is ha a főnök épp hülye.Van egy munkaidő amit bekell tartani

2011. aug. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Az öcsém is kitagadott már, ha nem tetszett neki valami (ez ugye durvább, mintha csak elmondja a véleményét). Sokat problémáztam rajta, sírtam, fájt. Most éppen másfél éve nem is találkoztunk és az unokahugai sem érdeklik és már nem érdekel! Ő egy másik ember másik élettel és csak vérrokon történetesen. Mára eljutottam idáig.
2011. aug. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ez a kettőtök dolga. Ha nektek így jó, csináljátok így.

Ha meg már nem jó, mert neked túl sokat kell dolgoznod, vagy a feleséged másra is vágyik a háztartás vezetésén kívül, akkor majd változtattok. Vállalhat teljes vagy félállást, tanulhat, önkéntes munkát is végezhet, bármit, ami a családi életvitelbe belefér.

A kislány meg többféle mintát is lát, hiszen az anyján kívül más nőket is ismer.

2011. aug. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!