Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szól bele a dolgaimba?

Miért szól bele a dolgaimba?

Figyelt kérdés

vettem egy rövidebb szoknyát és direkt néztem h ne lógjon ki belőle a seggem. erre hazamegyek és anyám leolt h mit képzelek magamról h ilyeneket veszek. de mostanában mindig ez van ha valami felsőt veszek vagy táskát mindenért beszól.elegem van...

18/L


2009. jún. 5. 19:18
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
köszi ez aranyos:)
2009. jún. 5. 22:08
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen ezt picit túlzásnak érzem. Vannak ilyen anyukák, az enyém is ilyen volt (bár én fiú vagyok), a kedvesemé meg pláne. Hú, mit dacoltam akkoriban!:) 14 évesen hosszú hajat hordtam, nem szerette. Aztán váltottam rövidre (2 cm), kijelentette, olyan vagyok, mint aki börtönböl jött. 18 évesen kiborultam, felkerestem egy orvosnöt, és fülbevalót rakattam a fülembe. 2 hétig nem beszélt velem. Most 30 vagyok, lassan 10 éve külön élek, de még mindig ezt csinálja. Például, 2 hónap múlva lesz az esküvönk, étterem, zenész, pap lefoglalva, egy hete felhívott, hogy fújjuk le az egészet, mert neki más terve van a nyárra (házat újít fel), és pszichésen nem bír ki ennyi stresszet. Mondom neki, anyu, annyi dolgod van, hogy megcsináltatod a hajad, és felöltözöl szépen. Azt mondja, neki ez is sok. Ehh..:)) Elhívtuk kedvesemék szüleit, akik megértették, hogy jó ötlet a lagzi, és úgy gondolják, hogy 5 év együttélés után nincsen ez elkapkodva.


Szóval csak annyit szerettem volna kifejezni, hogy egyetértek azokkal, akik azt írták, aggódik érted, és félt, nehogy rossz társaságba kerülj, de meg kell keresni azt a vékony határt, ahonnan az aggódása már nem ésszerü. Nálam, amikor csak tehette, átvette az irányítást a fontosabb kérdésekben, majd példának használta fel, hogy fiam, ha én akkor nem avatkozok bele, nem sikerült volna. Nem könnyü ezt a finom határt megtalálni, de türelmet és kitartást kívánok hozzá!:)

2009. jún. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagykoru vagy akkor is az anyád marad.
2009. jún. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha azt mondja az anyukád, na fiam, ez nem sikerült volna neked, ha én nem szólok akkor, ...stb, ez borzasztó. Vagyis annak tűnik, a fiú szemével nézve. Kiveszi a fiúból az önbizalmat, a saját személyiségét, azt érezteti, hogy a fiú önmagában véve egy senki. Tönkreteszi vele egyrészt a fiút, másrészt a kettőjük kapcsolatát. A valóságban pedig az van, hogy az anya ragaszkodni akar a fiúhoz, szeretné, ha az sosem hagyná el őt, ezért mond ilyeneket. Vagy pedig a fiú apját akarja leértékelni ezáltal, akire haragszik, stb... A fiúnak észnél kell lenni, nem átvenni a negatív értékelést önmagáról, hanem megőrizni, sőt felfokozni az önbizalmat. Ha ez megtörtént, át kell látnia az egész helyzetet, és méltányosságból, szeretetből kibékülni az anyával.
2009. jún. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
majd megtudod ha szülö leszel ,mit leaggodsz a lányodért.tudod kölcsönkenyér viszajár.becsüld édesanyád mert megérdemli
2009. jún. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!