Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Normális dolog az, hogy a...

Normális dolog az, hogy a takarítónőmet beengedem a legintimebb dolgaimba is?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy mivel a nap legnagyobb részét nálam van, ezért olyan dolgokat is lát, amelyeket általában titkolunk. Gondolok itt arra, hogy pl. zuhanyzáskor, fürdéskor is beengedem, ha pl. ott akad takarítani valója. Sőt, gyakran van olyan is, hogy wc-zéskor bejön a fürdőszobába (egyben van a wc és a fürdő), amikor végzem a dolgomat. Eleinte zavarta őt, de nem akarom akadályozni a munkáját. Egyébként ő 53 éves nő, én meg 25 éves férfi vagyok...

Szerintetek ez normális dolog?


2011. máj. 24. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem.
2011. máj. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

De ő se lehet valami rendes, ha önként bemegy egy fiatalabb férfi budijába, aki éppen szarik !

A zsák mindig megtalálja a foltját.

2011. máj. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem önként jön be, én mondtam neki, hogy nyugodtan...és ez úgy kezdődött, hogy ő épp ott takarított, nekem meg sürgősen be kellett mennem...:)
2011. máj. 24. 18:50
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő lenne 25 éves nő, te meg 53 éves férfi, azt mondanám: sőt. De így....
2011. máj. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nem.
2011. máj. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

mindenki végzi a dolgát szó szerint.

Neki sem kellemes gondolom.


Én a helyedben megmondanám neki ,hogy nem kellene a wcre bemenni amikor ottvagy. a fürdő meg gondolom olyan ,hogy van zuhanyfüggöny vagy üveges kabin

2011. máj. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk személy szerint engem nem zavar, ha bent van, amíg én végzem a dolgomat. Ugyanúgy a zuhany sem :)
2011. máj. 24. 19:20
 8/10 napietus ***** válasza:

nem, nem normális dolog. én is nagyon közvetlen, majdnem családtagi viszonyban vagyok a takarítónőnkkel (hiszen az otthonomba engedem be), de ez azért túlzás. még családtagok között is fura, ő pedig akármilyen szimpi is, mnégiscsak egy idegen...


29/N

2011. máj. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
26 éve élünk együtt a párommal, de sosem zavarjuk a másikat félrevaló dolgában,pedig elég intim viszonyban vagyunk.Tisztelet kérdése.
2011. máj. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
ha ez igaz, akkor gáz... nem igaz, hogy nem tudna máshol takarítani amíg te a budin vagy.
2011. szept. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!