Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párotokkal nem élvezitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotokkal nem élvezitek a szexet, tartanátok szeretőt?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, a barátom 20 éves. 4 hónapja vagyunk együtt, minden más területen nagyon jól megértjük egymást, rendes, aranyos, de valahogy az ágyban cserbenhagyja a szerszáma és ez más elég sokszor előfordult... Nem tudom mi lehet a baj, van hogy be se tud hatolni, annyira nem áll neki fel! :( Nem akarom megcsalni, de mostanában valahogy annyi olyan pasi van körülöttem, aki felfigyelt rám, eddig mintha észre sem vettek volna és valahogy ők nem olyannak tűnnek, akiknek gondjai lennének az ágyban... Szégyellem magam kicsit emiatt és lehet, h nem visz majd rá a lelkiismeret, hogy megcsaljam, de arra gondolok, hogy pl. a volt barátommal mennyit csináltuk és olyan jó volt vele, most meg alig jön össze a dolog... :S Kidobni nem akarom, mert rendes és nem érdemelné meg... Jajj nem tudom mit csináljak...
2010. jún. 27. 14:30
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:

ha szereted akkor azért türelmesebbnek kéne lenned:O

van aki 4hónap után csinálja először..ez még nagyon az eleje

2010. júl. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!