Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párotokkal nem élvezitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotokkal nem élvezitek a szexet, tartanátok szeretőt?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, a barátom 20 éves. 4 hónapja vagyunk együtt, minden más területen nagyon jól megértjük egymást, rendes, aranyos, de valahogy az ágyban cserbenhagyja a szerszáma és ez más elég sokszor előfordult... Nem tudom mi lehet a baj, van hogy be se tud hatolni, annyira nem áll neki fel! :( Nem akarom megcsalni, de mostanában valahogy annyi olyan pasi van körülöttem, aki felfigyelt rám, eddig mintha észre sem vettek volna és valahogy ők nem olyannak tűnnek, akiknek gondjai lennének az ágyban... Szégyellem magam kicsit emiatt és lehet, h nem visz majd rá a lelkiismeret, hogy megcsaljam, de arra gondolok, hogy pl. a volt barátommal mennyit csináltuk és olyan jó volt vele, most meg alig jön össze a dolog... :S Kidobni nem akarom, mert rendes és nem érdemelné meg... Jajj nem tudom mit csináljak...
2010. jún. 27. 14:30
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
és azon még nem gondolkoztál kedves kérdező,hogy lehet veled van a baj,mert nem tudod eléggé felizgatni??
2010. júl. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:

Nem, nem gondolkodtam azon, hogy benne van a hiba...mint mondtam már: mindent megtettem azért, hogy működjön és még ezt megpróbálom, ha nem, akkor sajna ennyi volt... Egyik pasimnál sem okozott gondot, hogy nem tudtak rám felizgulni..:$

Nem azt fogom neki mondani, amit írtál, hogy "Puhány a p¤cs¤d", hanem majd egy szokásos be nem fejezett akció utána majd megjegyzem, hogy "nem gondolod szívem, hogy ezzel orvoshoz kellene fordulnod?"...onnan már adja magát a dolog!

2010. júl. 1. 15:06
 33/41 anonim ***** válasza:
nem,én ujbarátot tartanék
2010. júl. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
8%
én igen..
2010. júl. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
volt hogy nekemse állt fel rendesen. és orvos se tudta miért. elmult szerencsére. lelkigondok nemlehetnek a párodnál? mert nekem egyre inkább nemállt minél jobban akartam. szerettem volna nagyon megfelelni. teljesítési kényszernek hívják. és két-három feles után jobb lett. innen gondolom hogy lelki gond lehetett. előtte egyik csajnak se akartam megfelelni mert nemérdekelt.. de az utolsónál nagyon szerettem volna jó lenni. olyannyira elmult a gond hogy bár szakítottunk és mégis hetente elcsal dugni. ja! és ha épp nemvolt gond a merevedéssel akkor volt hogy 1-2perc alatt elélveztem. előtte nemvolt gond az 1-2 óra se ha akartam. beszéljetek róla, próbálgassátok. és nyugtasd meg. ne megcsald! tudom az egyszerűbb! de neki hogy esne hogy megcsaltad mert neki baja volt...
2010. júl. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

istenem....:D.Figyelj már husika ,nyelve van?vibrátort lehet kapni?igen,igen.ennyi.Arra nem gondolszu h akármilyen gondja lehet /iskola,munka,család,akármi/ ami miatt örlődik?Én most vizsgáztam mozdonyvezetőnek tavaly év végén,és 4 éve vok kapcsolatban ,olyan baszos vagyok , hogy az borzalom minden fél percben áll,de mikor ment a para a vizsga miatt akkor nekem is fél lankadt volt..Mondjuk olyan 10-ből 7szer.Tuti van valami lelki baj a háttérben.Másrészt igy van ha azt nem érdemli meg h kidobd azt megérdemli h megcsald?beszéld meg vele.de se ne hagyd ott se ne cslad meg.egyik sem jó.Ezek nem megoldások.na

F/20

2010. júl. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:

Husikának! D

Ha már vibrátor kell, akkor az régen rossz! xDD

Amúgy megkérdezem, megpróbálok segíteni neki...de ha elzárkózik és nem hagyja, akkor sajnos nem tudok vele mit tenni, mert eddig azt a választ kaptam arra, hogy próbáljuk meg még egyszer, hátha sikerül, hogy "inkább aludjunk"... :((

2010. júl. 1. 16:55
 38/41 anonim ***** válasza:

4hónap még nem oylan sok

még nem tud biztos úgy emgnyílni előtted, én abeszélgetést is későbbre tartogatnm, mikor már lelkiekben teljesen 1ásra hangolódtatok, mert kül. lehet soha nem tudná levetkőznia gátlásait

ez túl kényes téma még a 4hónaphoz

maradandó lelki sérülést szenvedhetne egy iylen beszélgetéstől MÉG

2010. júl. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy segítened kéne neki, no meg megbeszélni a dolgot...
2010. júl. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:
19:54 Jó, de akkor mégis mikor beszéljem meg vele??? Én már nem bírom ezt sokáig... :(
2010. júl. 1. 20:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!