Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párotokkal nem élvezitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotokkal nem élvezitek a szexet, tartanátok szeretőt?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, a barátom 20 éves. 4 hónapja vagyunk együtt, minden más területen nagyon jól megértjük egymást, rendes, aranyos, de valahogy az ágyban cserbenhagyja a szerszáma és ez más elég sokszor előfordult... Nem tudom mi lehet a baj, van hogy be se tud hatolni, annyira nem áll neki fel! :( Nem akarom megcsalni, de mostanában valahogy annyi olyan pasi van körülöttem, aki felfigyelt rám, eddig mintha észre sem vettek volna és valahogy ők nem olyannak tűnnek, akiknek gondjai lennének az ágyban... Szégyellem magam kicsit emiatt és lehet, h nem visz majd rá a lelkiismeret, hogy megcsaljam, de arra gondolok, hogy pl. a volt barátommal mennyit csináltuk és olyan jó volt vele, most meg alig jön össze a dolog... :S Kidobni nem akarom, mert rendes és nem érdemelné meg... Jajj nem tudom mit csináljak...
2010. jún. 27. 14:30
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
82%

hülye ribanc vagy az a helyzet.

mért nem vele beszéled meg ezt?

2010. jún. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
Inkább szakíts vele minthogy megcsald! Ha ennyire nem jön be a szex akkor beszéld meg vele, lehet hogy tudna rajta valami doki segíteni! 4 hónap még nem sok idő, ne áldozd fel magad egy olyan kapcsolatért amiben valami hibádzik! 24L
2010. jún. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

Most miért kell rögtön leribancozni az embert?? Most mondd azt, hogy egy kapcsolatban nem fontos a szex! Mert akkor hazudsz vagy vmi fapin@ vagy!

Normális válaszokat írjatok már légyszi! Köszi!

2010. jún. 27. 14:33
 4/41 anonim ***** válasza:
94%
kidobni nem akarod, mert azt nem érdemli meg... és a megcsalást megérdemli?
2010. jún. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:

Utsónak köszi!

Hát nem tudom...lehet, h később jobb lesz? De mitől lehet zavarban? :S

2010. jún. 27. 14:34
 6/41 A kérdező kommentje:
Nem, nem érdemelné meg, de most ha nem tud róla, az nem fáj neki... Én nem fogok itt álszenteskedni, mert nekem fontos a szex... csak az a baj, hogy mással lehet, hogy jó a szex, viszont nem akar kapcsolatot, csak kalandot, akkor az meg azért nem jó! Tudom, hogy nincs tökéletes pasi és ami hiányzik belőle, azt talán megtalálhatnám valaki másban...
2010. jún. 27. 14:36
 7/41 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tartanék szeretőt, főleg nem , ha szeretném a párom, ez miatt meg nem hagynám el, tudom, hogy nagyon fontos egy párkapcsolatban a sex, de azért nem dugnék férre, mert vele nem jön össze mindig.

Próbáld meg vele megbeszélni a dolgokat, hisz szegény erről nem nagyon tehet.

Etess vele vágyfokozó zöldségeket pl:avokádó, gyömbér,dió stb... a cél érdekében biztosan megfogja enni őket!

Ha meg nem szereted elégg akkor mondd meg neki,így neki is jobb lesz!

Remélem megoldódik a helyzetetek! :)

2010. jún. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Inkább szakíts Vele,és keress olyat,akivel működik a szex,mert az szerves része egy párkapcsolatnak.Persze előbb próbáljátok megbeszélni a dolgot,és ha úgyis csődöt mond az ágyban,akkor bizony lapát.Túl fiatal vagy ahhoz,hogy egy olyan emberrel légy összekötve életed végéig,akivel valójában nem jó az ágyban!Ő meg nem érdemli meg,hogy becsapd,vagy hazudj Neki.Szerintem gyorsan felejtsd el ezt a butaságot!Járhatóbb út az őszinteség,illetve a szakítás mihamarabb. 23/L
2010. jún. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%

Először vele beszéld meg a dolgot, itt kell lezdeni. Mondd meg neki, hogy neked ez így kevés, változtasson.

Viszont ha már négy hónap után meg akarod csalni, akkor nem lesz túl hosszúéletű a dolog szerintem...

2010. jún. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%

egy: ha kapcsolatban vagy, ne dugj mással.

kettő: beszélgess el vele a szexproblémáról!

rokonom azért vált el a férjétől 2 év házasság után (előtte vagy 5 évig éltek együtt, most várandós és már van egy egyéves fia...), mert kb. szőnyeg alá söpörték a szexuális jellegű problémát és a srác aztán félrekufircolt. nem mondanám, h a lánynak jól esett megtudnia, h a drága férje szeretőjéhez járt, míg ő a gyereket nevelte otthon...

három: ha nem megy a dolog, akkor maradjatok barátok, de legyél vele őszinte!

négy: lehet, h ő nem tudna róla, de biztos, h sokáig kibírná a lelkiismereted?

2010. jún. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!