Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párotokkal nem élvezitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotokkal nem élvezitek a szexet, tartanátok szeretőt?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, a barátom 20 éves. 4 hónapja vagyunk együtt, minden más területen nagyon jól megértjük egymást, rendes, aranyos, de valahogy az ágyban cserbenhagyja a szerszáma és ez más elég sokszor előfordult... Nem tudom mi lehet a baj, van hogy be se tud hatolni, annyira nem áll neki fel! :( Nem akarom megcsalni, de mostanában valahogy annyi olyan pasi van körülöttem, aki felfigyelt rám, eddig mintha észre sem vettek volna és valahogy ők nem olyannak tűnnek, akiknek gondjai lennének az ágyban... Szégyellem magam kicsit emiatt és lehet, h nem visz majd rá a lelkiismeret, hogy megcsaljam, de arra gondolok, hogy pl. a volt barátommal mennyit csináltuk és olyan jó volt vele, most meg alig jön össze a dolog... :S Kidobni nem akarom, mert rendes és nem érdemelné meg... Jajj nem tudom mit csináljak...
2010. jún. 27. 14:30
1 2 3 4 5
 21/41 anonim válasza:

Beszélj vele és, ha azután sem változik semmi, akkor lépj tovább.

Lehet, hogy rendes és nem érdemli meg, de te sem azt érdemled, hogy ilyen fiatalon ebben a kapcsolatban szenvedj...

Ha nem akarod megbántani, akkor találj egy másik indokot a szakításra.

2010. júl. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
még csak 4 hónapja vagytok együtt,szóval ez még elég korai!Más még csak ilyenkor adja oda magát..
2010. júl. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy aranyos,kedves pasim,másfél évig voltunk együtt,szép és jó volt,de már nem éreztem azt az elsöprő szerelmet mint az elején!Szakítottunk,túléltem,ő is,és szerencsére barátok tudtunk maradni!

De te azt egy szóval sem írod hogy SZERETED,csak azt h aranyos......

2010. júl. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:
Fú, hát megnézném én manapság azt a nőt magamnak, aki 4 hónap alatt még 1x sem feküdt volna le a pasijával!!!:O Ha nem szüzességről van szó persze...mert ott azért más a helyzet. De ilyen idősen már túl vagyunk azon, hogy évekig várjunk az első szexszel. 1 hónapja voltunk együtt, amikor megtörtént...azóta tart ez...már akkor se tudott semmi értékelhetőt produkálni... :(
2010. júl. 1. 14:02
 25/41 A kérdező kommentje:
Hát így hogy tudnám őszintén azt mondani szerinted, hogy szeretem?! :( Én akkor szeretek valakit, ha számomra minden téren tökéletes...
2010. júl. 1. 14:04
 26/41 anonim ***** válasza:
akkor meg keress magadnak olyat aki mindenben kielégít,és finoman szakíts vele!...slussz-passz
2010. júl. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
képzeld el én 5 hónap után feküdtem le a párommal,és semmi bajom nem lett tőle...
2010. júl. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
Minek vagy olyannal, akit nem szeretsz? Gondolom csak azért, mert félsz a kalandozások utáni magánytól.
2010. júl. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:

Én most azt találtam ki, hogy természetesen megpróbálom megbeszélni vele, hogy vajon mi lehet a problémája... Magamban eldöntöttem, hogy próbaidőre teszem. Itt lesz a nyár, idő is lesz, közös programok stb. Ha egész nyáron nem lesz semmi fejlemény szexuális téren, akkor szakítok vele...

Én nem akartam megbántani senkit ezzel, nem azt mondom, hogy 1 hóap után mindenki feküdjön le a pasijával...csinálja mindenki úgy, ahogy neki jólesik, nekem ez a normális, hiszen nem vagyunk már gyerekek... De ha másnak több időre van szüksége, akkor szíve joga annyit várni vele, amennyit akar! :)

2010. júl. 1. 14:13
 30/41 anonim ***** válasza:
Mi lenne,ha megkérnéd,hogy mennyen el szexuálpszichológushoz,ő tudna segíteni. Egy próbát megér.
2010. júl. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!