Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párotokkal nem élvezitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotokkal nem élvezitek a szexet, tartanátok szeretőt?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, a barátom 20 éves. 4 hónapja vagyunk együtt, minden más területen nagyon jól megértjük egymást, rendes, aranyos, de valahogy az ágyban cserbenhagyja a szerszáma és ez más elég sokszor előfordult... Nem tudom mi lehet a baj, van hogy be se tud hatolni, annyira nem áll neki fel! :( Nem akarom megcsalni, de mostanában valahogy annyi olyan pasi van körülöttem, aki felfigyelt rám, eddig mintha észre sem vettek volna és valahogy ők nem olyannak tűnnek, akiknek gondjai lennének az ágyban... Szégyellem magam kicsit emiatt és lehet, h nem visz majd rá a lelkiismeret, hogy megcsaljam, de arra gondolok, hogy pl. a volt barátommal mennyit csináltuk és olyan jó volt vele, most meg alig jön össze a dolog... :S Kidobni nem akarom, mert rendes és nem érdemelné meg... Jajj nem tudom mit csináljak...
2010. jún. 27. 14:30
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy eddig szűz volt, és most tanulja a dolgokat. Állítólag ha egy srác nagyon szerelmes, nagyon izgul, akkor gyakran csődöt mond. Erősítsd az önbizalmát, áradozz, hogy milyen jó pasi, milyen jól néz ki, stb...Egy kis próbálkozást megér talán. És becsüld meg, ha te vagy neki az első! Ezt persze lehet, hogy letagadja majd.
2010. jún. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy hazudna...de nincs kizárva semmi... Azt mondta, hogy előttem 1 bnője volt és vele is csak 1x szeretkeztek. Hát nem valami tapasztalt, de nem tudom. A volt barátomnak én vettem el a szüzességét, először ő se tudott elélvezni, de utána amikor bátorítottam, kényeztettem, akkor már ment minden, mint a karikacsapás... :D

Nem tudom, nem hiszem, hogy ne tettem volna meg mindent azért, hogy összejöjjön neki, dicsérgettem, nyugtattam, hogy "bárkivel előfordul"...igen, bárkivel 1x-2x... de ez már kezd túlmenni a határon. Nem tudom, lehet, hogy mégiscsak szakítás lesz belőle, abban az esetben, ha így halad továbbra is... Nem akarom kidobni CSAK a szex miatt, utána én leszek a rib@anc... :(

2010. jún. 27. 15:03
 13/41 anonim ***** válasza:
100%
Akkor félredugni sem kéne,csak a szex miatt..Akkor már inkább dobd ki,és ne mondd meg neki az indokot,csak finoman vezesd rá,mi volt a probléma.Egy elvileg felnőtt embernek meg kell értenie azt,hogy jól működő szex nélkül nem létezik jól működő kapcsolat sem.Természetesen ezt tapintatosan kell a tudomására hozni.Inkább,mint hogy átverd,megcsald.
2010. jún. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem szakíts vele,aztán had találjon magának egy sokkal jobb és aranyosabb csajt tőled....
2010. júl. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
65%
mekkora egy szutyok lehetsz..és még a pasik a szemetek amikor félrekacsingatnak!
2010. júl. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:

nálunk is ez van, másfél éves kapcsolat, 1 éve nicns szex, mégis vele vagyok még.. bár már nekem is esezmbe jutott a szerető tartása.

viszont nem engedi az értékrendem...

2010. júl. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
48%
Hát, ez jellemző korunk nőjére...
2010. júl. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:

13:43

miért vagy mégis vele?Ez elég hihetetlen..

2010. júl. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 AfroAmerikai ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele. Azért kicsit furcsa, a legtöbb embernek előbb jut eszébe a megcsalás, mint a megbeszélés. Üljetek le, dumáljátok meg, hogy miért van.
2010. júl. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
De nem értitek meg?! Pont amiatt nem akarok szakítani vele, mert olyan hihetetlenül aranyos... Ha még ráadásul egy "semmilyen" alak lenne, akkor gondolkodás nélkül kidobnám... De így valahogy nincs szívem...és szeretőt se tudnék tartani, már rájöttem, mert én se élném túl lelkileg, az nem én vagyok... :( Valahogy meg kéne oldanom ezt a helyzetet, de nem tudom mit csináljak... :(
2010. júl. 1. 13:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!