Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan öleljem meg szerinted?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan öleljem meg szerinted?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel megbeszéltük, hogy majd kimegyünk a játszótérre és ott találkozunk.(nem randi) Nos, azt nem tudom, hogy amikor búcsúzunk akkor hogyan öleljem meg...

Valami jól bevált szövegetek nincs? Vagy pl. széttárom a 2 kezem és ő majd "veszi a lapot".


2010. jún. 26. 19:07
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
ja, és ő nemsokára betölti a 14-et... gondoltam, hogy a szülinapja jó alkalom lesz, valahogyan "bevágódni" :D
2010. jún. 26. 22:13
 22/28 anonim ***** válasza:

igen valóban jó ötlet =)

és igen szerencsére happy end :D

mond neki,hogy csukja be a szemét, akp tőled valami ajándékot, és akkor megöleled és adsz egy puszit, az rajtad áll,hogy arcra vagy szájra ;)

2010. jún. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

és mikor lesz a találka? majd ugye értesítesz?

engem nagyonis érdekel, hogy mi lett a dologból =)


/2.voltam =)/

2010. jún. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Bocsi, hogy nem írtam tegnap, de nem voltam itthon. =)

Holnap délután lesz 3kor. :)

2010. jún. 28. 19:35
 25/28 A kérdező kommentje:

na, már itthon vagyok. most jöttem meg. =)

3 órán keresztül beszélgettünk, de most nem tudom, hogy haragudhat-e rám, mert amikor elbúcsúztunk, ami kb 20 percig tartott, :D akkor az volt, h megöleltem, adtam a szájára egy puszit, ő is megölelt, és megcsókoltam, de teljesen normálisan, sehogyan nem taszított el, semmi. De a szaros, vagyis a petike a mostani pasija az ment ki a haverjával a jáccira... és pont látott mindent. :P aztán teljesen összeveszett vele. és amikor álltam a buszmegállóban, akkor láttam, hogy ő ott sír a másikban. (buszfordulónál, kb. 20 megálló van ott) odamentem hozzá, próbáltam vigasztalni,de már jött is az ő busza és fel állt és most ő csókolt meg engem. :)

2010. jún. 29. 18:45
 26/28 anonim ***** válasza:

wow =)

ez érdekes :D

akkor igazából sinen van a dolog :D szerintem =)

de ha barátságodat keresi, akkor inkább öleldd meg, és semmiképpen se kezdd el h milyen gázos a pasija... de egyébként (szerintem) jól csinálhattad :P és remélem hogy nem a "csak azért is" állapot az, hogy utána ő is megcsókolt =)


szal sok sikert!! :D szerintem menni fog a dolog :D

/ha kell még segítség akkor privát mail,mert nem hiszem h sokszor visszanézek ide =)/

2010. júl. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
oks, köszi 8-)
2010. júl. 11. 09:18
 28/28 Saviano válasza:
Csao papi! Régi kérdés de együtt vagytok?
2016. dec. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!