Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan öleljem meg szerinted?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan öleljem meg szerinted?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel megbeszéltük, hogy majd kimegyünk a játszótérre és ott találkozunk.(nem randi) Nos, azt nem tudom, hogy amikor búcsúzunk akkor hogyan öleljem meg...

Valami jól bevált szövegetek nincs? Vagy pl. széttárom a 2 kezem és ő majd "veszi a lapot".


2010. jún. 26. 19:07
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
2%
már a beszélgetés alatt titokban állítsd fel a farkad, és amikor megöleled, nyomd hozzá az álló f@szt, ha szerencséd van, veszi a lapot, és leszop. bevált módszer.
2010. jún. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

jó kis stratégia... :D

amúgy köszönöm "2. válaszoló" a segítséget csak parázok egy kicsit, hogy mivan, ha odamegyek átkarolom, ő meg pl eltól magátol... :S

2010. jún. 26. 20:28
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

2. megint:D


van pasija a lánynak? és mióta ismered? attól is függ, hogy eltol-e

2010. jún. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

van pasija... :(

de lécci azt is írd le, hogy mit mondanál, ha nem lenne neki... kiváncsi tipus vagyok... :)

2010. jún. 26. 20:39
 15/28 anonim ***** válasza:

pfúú én ugyanebben a helyzetben voltam, csak ugye ott a srácnak volt bnője és nekem meg bejött a srác...


igazából (mivel lány vagyok) nem tudom,hogy mit mondanék neki, de én elmondtam a srácnak, hogy tetszik nekem./ha érdekel elmesélem/


visszatérve a kérdésre: én elmondanám neki,hogy bejön(mi ugyanúgy barátok maradtunk, tehát az megmaradt) és előtte öleldd át

2010. jún. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
lemaradt h 2. voltam:D
2010. jún. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
köszi, a segítséget "2. válaszoló" :D sokat segítettél és meséld el nyugodtan, szívesen elolvasom.. :)
2010. jún. 26. 20:57
 18/28 anonim ***** válasza:

2. de gondolom már sejtetted =)

igazán nincsmit:D

bármi privát jellegű kérdésed van fordulj hozzám:D


szóval elmondtam a srácnak,hogy bejön, és ő erre ezt mondta,hogy ő is szeret, de a másik csajhoz jobban kötődik,mert hogy jártak meg járnak is... de engem meg ovi óta ismer 5 éve legjobb barátok vagyunk, és inkább barátként tekint rám,mintsem barátnő ként, de kicsit többet érez, mint barátság.. elötte is utána is hazkísért és találkozgattunk, ölelés és puszi az elköszönés. aztán szakított a barátnőjével, és most éppen együttvagyunk =)

2010. jún. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

jah és énis 14 vagyok

...

csak persze lány xD

2010. jún. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

akkor végülis happy end lett a vége... =)

nálam erren nagyon kicsi az esély... de az a másik srác, akivel jár 12 éves.. xD

2010. jún. 26. 22:12
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!