Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van esélyünk az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyünk az újrakezdésre?

Figyelt kérdés

16 vagyok, a srác egy évvel idősebb...mostanában szinte minden nap találkozunk...kb. két hónapot jártunk...2 hónapja szakítottunk

A probléma az, hogy az első szerelme 2 évvel ezelött otthagyta őt, és nem mondta meg neki, hogy vége, egyszerűen elbúcsúzott és eltünt az életéből egy költözéssel... és folyamatosan azon jár az esze hogy megkeresi és újrakezdi vele...a probléma még az, hogy ez a nő férjes asszony több gyerekkel...Nulla az esélye az újrakezdésre, de ő ezt nem látja:(


Első szerelem volt, mély nyomott hagyott benne én ezt tudom...de már majdnem egy éve hogy egyáltalán nem látta...tőlünk független okból szakítottunk...rossz dolgok történnek vele, így visszavágyik ahhoz a nőhöz, mivel boldog volt vele nagyon, de a nő teljesen kizárta az életéből...én meg vágyom rá, és szeretném vele feledtetni ezt a nőt....és vele lenni

Most a srác nagyon bízik bennem, sokmindent elmond...a kapcsolatunk a szakítás után csak javult...Van esélyem rá hogy újra összejöhesünk, és feledtessem vele a régit?


De az még hozzátartozik, hogy a srác nagyszájú úgyan de komoly dolgokban elég félénk...és mivel ő mondta ki a szakítást...nehezen vonja vissza a kimondott szavát...

Mit gondoltok?


2010. jún. 25. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Jól számolom, hogy 15 évesen egy többgyerekes nővel volt viszonya? Nála se százas minden. Hagyd a fenébe.
2010. jún. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem. egy 17 éves srácnak volt viszonya.

amúgy sztem esély van rá, de rá kell kérdezni, mert amúgy soha nem fog kiderülni. ha ennyire érdekli az a másik nő, akkor lehet h jobb lenne ha hagynád, és majd később talán kiábrándul belőle.

2010. jún. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát izé....jól számolod...nem ő az első akiről tudok ilyet...de ez van, én attól még szeretem, és ez elég baj...feledtetni szeretném vele, emrt ettől csak szenved, sé vele szeretnék lenni
2010. jún. 25. 20:03
 4/6 A kérdező kommentje:
Magától nem fg kiábrándulni, és a vágya most inkébb menekülés a valóságból...
2010. jún. 25. 20:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg egyszer utoljára a fiútol, hogy mit lát benned, látja-e annak az esélyét, hogy veled kialakítson egy rendes kapcsolatot....de soha ne legyél csak 2.-- és ojan se aki csak felejteni kell.....mert hidd el találsz olyan fiút, aki majd imádni fog ha ő nem........
2010. jún. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem akarom elrontani a kapcsolatot, és külömben is most úgy tűnik közeledik hozzám, ugyanis végre megkapta azt a várva várt nemet a nőtől...
2010. júl. 4. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!