Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még ilyen lányok?

Figyelt kérdés

Vannak olyan lányok, akiknek nem az a fontos 16-18 évesen, hogy egy srácnak mennyi pénze van, nem jár minden hétvégén buliba és nem issza le magát, nem dohányzik, és szereti ha törődnek vele, a romatikát, és ha a srác mindig ki tud valami új dolgot találni a párkapcsolat feldobására? és akivel mindenről lehet beszélgetni.


én néha úgy érzem, az ilyen lányok már eltűntek...vagy csak körülöttem nincsenek, vagy túl nagyok az elvárásaim? nem tudom..más is észrevette ezt?



17/F


2010. jún. 24. 21:17
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
Nincsenek, sajnos :(
2010. jún. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
vannak vannak én is ien vagyok de én ugy gondolom h megtaláltam az igazit
2010. jún. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim válasza:
Vannak! Nekem sokkal fontosabb a törődés és a szeretet mint a pénz :) 17/L
2010. jún. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok de már 3,5éve foglalt :)csodahogy pasiba is van ilyen. nekem pont ezért nincs bnőm,mert egyszerűen kiutáltak azért mert leragadtam 18évesen anno.. mert h pasik jönnek mennek blabla..de nehéz ám hűséges pasit is találni,annyi r.ingyó mászik már más pasijára hogy az hihetetlen..elképzelhetetlennek tartom hogy mamár életreszóló kapcsolatok szülessenek...multkor is voltunk karaokezni a párommal 1percre elengedem a kezét,már repül rá a csaj..pedig nem is az a kigyúrt állat meg semmi ilyen..(de nekem a legjobb)és csaj látta hogy vele vagyok..sztem látta a csaj h vmi márkás van rajta vag csak engem akart bosszantani,féltékenyek,nem tudom de már nagyon érik a jobbegyenes mert nem egyszeri eset volt! Gusztustalan tényleg. úgyhogy sajnállak és sok sikert a normális csaj vadászatban hátha akad még. jah és ne a kipakoltbögyűben keresd,meg ne a cicababában,meg a "bombázókban"tudod mű varrot haj,extra hosszú műköröm és cukknyi nyaffcsi....áhh ezek már attól irritálnak hogy leírom:D

Üdv 22L

2010. jún. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
mint az utcai wc-k, a jók foglaltak a többi meg le van sz#rva. ha a leírtak felett még azt szeretnéd, hogy szép is legyen relatíve, akkor bizony nagyok az elvárásaid. sajnos, ez a helyzet
2010. jún. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim válasza:
Én ilyen vagyok, de én egyáltalán nem is bulizok.:)
2010. jún. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:

Én is így érzek...


Tudod...Pénz beszél, kutya ugat...

Én drukkolok neked hogy találj ilyen lányt ha te is drukkolsz nekem hogy találjak ilyen lányt!:)

2010. jún. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:

De ennek nem kéne összefüggenie. Úgy értem, adva van egy szép lány. Miért nem tud normális lenni? Nem kell zárdába vonulni, csak ne dugjon össze vissza, legyen hűséges, megértő, szeressen, egyszóval legyen társ. Nincs ilyen? :(

19F

2010. jún. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim válasza:
vannak persze én is ilyen vagyok szal csak keresni kell és majd minden menni fog 12/k
2010. jún. 29. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
0%

Nem olvastam el az eddigi válaszokat.

A baj az, hogy te egy vesztes vagy. Leírod itt szépen, hogy milyen romantikus alkat vagy. A valóság azonban az, hogy még soha életedben nem kerültél nő 10 méteres távolságába anyádon kívül. Msnen, chaten nem lehet ismerkedni. Fogadjunk hogy egész nap wowozol, a szobádból ki sem mozdulsz.

Ezért nincsenek a közeledben. Egy jó nő sem fog felmenni a szobádba önként. Szerezni kell - jó lenne, ha ezt megfontolnád.

2010. jún. 29. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!