Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még ilyen lányok?

Figyelt kérdés

Vannak olyan lányok, akiknek nem az a fontos 16-18 évesen, hogy egy srácnak mennyi pénze van, nem jár minden hétvégén buliba és nem issza le magát, nem dohányzik, és szereti ha törődnek vele, a romatikát, és ha a srác mindig ki tud valami új dolgot találni a párkapcsolat feldobására? és akivel mindenről lehet beszélgetni.


én néha úgy érzem, az ilyen lányok már eltűntek...vagy csak körülöttem nincsenek, vagy túl nagyok az elvárásaim? nem tudom..más is észrevette ezt?



17/F


2010. jún. 24. 21:17
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:

Én pont ilyen vagyok, amit leírtál.1 éve van barátom.


17/L

2010. jún. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 A kérdező kommentje:

én is azt hittem párszor már, hogy megtaláltam...aztán kiderült hogy mégsem.


nekem is írhatna akinek van kedve az előző lányok közül:P

2010. jún. 24. 21:40
 23/51 anonim ***** válasza:
Ilyen vagyok... kivéve a "nem dohányzik" részt =/. De jelenleg van kapcsolatom.
2010. jún. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:

Ilyen vagyok énis, és másfél éve vagyok együtt egy általad definiált fiúval :)

Lehet tényleg az a baj, hogy ezek a lányok foglaltak.

Egyébként szerintem tévhit, hogy ezek a lányok szürkék, és csúnyák, én egyáltalán nem vagyok az :) Én pl járok bulizni is, kicsit vacak érzés, hogy a párom nem jön velem, de hamar tultettem magam rajta, bár így lassan szokok le róla...

Szóval hajrá :)

2010. jún. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
Jah, 17/L =)
2010. jún. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim válasza:

Én is ilyen vagyok, kivéve a dohányzós részt:)

Már majdnem egy éve párkapcsolatban élek, és szerencsére a másik fél is ilyen.


Soha ne a külsőt nézd. A külső nem minden. Lehet valaki bombanő nagy mellekkel, feszes hassal, egyszóval tökéletes minden, miközben rózsaszín kis pompom cuccokat hord, ha belül viszont teljes a sötétség....

Én nem vagyok beképzelt, törődni törődöm a külsőmmel, de nem rakok magamra egy kg sminket, hogy szépnek tűnjek. Azt szeretném ha a barátom akkor is szépnek tartana, ha reggel felkelek mellette, nem csak akkor, amikor agyonra vagyok sminkelve, meg szolizva.

Járj nyitott szemmel. Kis aranyos mosolygós, külsőleg nem tökéletes lányok sokkal többet nyújthat neked, mint egy bombanő. Persze, ezzel nem diszkriminálni akarom őket, mert természetesen köztük is vannak érző lények, de a legtöbbjük a pénzre hajt, és hogy a barátjának Audi kocsija legyen....

Én nem vagyok se gazdag, se szegény, és a barátom sem az. Mégis mindenünk megvan... Feltétlenül szeretjük egymást:)


Bocsánat, kicsit hosszú lett, de ki kellett írnom magamból:)

2010. jún. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
nem vagy egyedül testvér. rendes lány már nincsen szinte, a médiának sikerült "helyrehoznia" mindent.
2010. jún. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 A kérdező kommentje:
sajnos ja:S
2010. jún. 24. 22:08
 29/51 anonim ***** válasza:

16-18 éves kategória stimmel, 17 éves vagyok.

Egyáltalán nem érdekel, hogy a srácnak mennyi pénze van.

Nem járok minden hétvégén buliba, havonta egyszer kb. elmegyek szórakozni.

Nem iszom le magam, tudom, hogy hol a határ.

Nem dohányzom, ki nem állhatom.

Nagyon szeretem azt, ha törődnek velem, és a romantikát is szeretem.

Az az ideális, ha nincs szükség arra, hogy fel legyen dobva a kapcsolat, mert nem laposodik el, de szeretem, ha egy srác mindig ki tud találni valami újdonságot.

És szeretem, ha mindenről el lehet beszélgetni.


Nem tűntek el az ilyen lányok, csak vagy nagyon nehéz megtalálni őket, vagy az ismerőseim körében, akik még ilyenek, van egy-két nagyon elviselhetetlen tulajdonságuk is, amitől nem annyira szeretne velük lenni egy-két srác. Vagy az ilyen lányok egyszerűen foglaltak.


Én is boldog párkapcsolatban élek.

2010. jún. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:

Persz eh. van:)

19/L

2010. jún. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!