Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még ilyen lányok?

Figyelt kérdés

Vannak olyan lányok, akiknek nem az a fontos 16-18 évesen, hogy egy srácnak mennyi pénze van, nem jár minden hétvégén buliba és nem issza le magát, nem dohányzik, és szereti ha törődnek vele, a romatikát, és ha a srác mindig ki tud valami új dolgot találni a párkapcsolat feldobására? és akivel mindenről lehet beszélgetni.


én néha úgy érzem, az ilyen lányok már eltűntek...vagy csak körülöttem nincsenek, vagy túl nagyok az elvárásaim? nem tudom..más is észrevette ezt?



17/F


2010. jún. 24. 21:17
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:

Rossz hír:

http://www.youtube.com/watch?v=qrbMim3dZJs

A nők finganak.


Vagyis ilyen lányok sincsenek.


Bocs :(

2010. jún. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:

Én pl.: tipikus ez vok...szval nem szeretek bulizni,inni,alkoholizálni,cigizni,inkább az a tanulús fajta vok,aki otthon minden áldott nap úgy viselkedik mint egy családfő...mosogatok,főzök,takarítok,pedig még csak 16 éves vagyok :/

Azt nem tudom,h jót lehet e velem beszélgetni,de ezeket csinálom :)

2010. jún. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
NAná itt vagyok én! :))
2010. jún. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
tanulós*
2010. jún. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 A kérdező kommentje:
örülök hogy azért még vannak:) akinek van kedve, írhat privátot:D
2010. jún. 24. 21:24
 16/51 anonim ***** válasza:

21:22

ez elég szomorú

2010. jún. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
Most miért? Nem mindenki bulizik, részegedik le minden hétvégén. Most már ez is baj.
2010. jún. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:

Persze, hogy vannak, például én :)

Néha elmegyek bulizni, bár nagyon ritkán, sokkal jobban szeretek nappal találkozni a barátaimmal, amikor beszélgetni is lehet, nemcsak egymás vonaglását figyelni a sötétben. A cigit utálom. Inni sem nagyon iszok, bár voltam már részeg (soha többé.

Imádom a romantikát, és azt mondják, ritka kreatív ember vagyok :D És még nem mondták, hogy csúnya lennék...:)


Szóval, vannak még ilyen lányok, csak keresni kell őket, mert nem fognak a szádba repülni :)

2010. jún. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
Én ugyanennyi vagyok mint te kérdező hát én majdnem egy évig kerestem mégse találtam...... sok szerencsét :D
2010. jún. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:

Sajna egyet kell értenem a 21:34-el. Én 2 éve keresem és mikor elhiszem hogy megtaláltam az igazit mindig orra esek. :S

Az előző lányok közül valaki írhatna privátot ha gondolja. :P


18/F

2010. jún. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!