Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még ilyen lányok?

Figyelt kérdés

Vannak olyan lányok, akiknek nem az a fontos 16-18 évesen, hogy egy srácnak mennyi pénze van, nem jár minden hétvégén buliba és nem issza le magát, nem dohányzik, és szereti ha törődnek vele, a romatikát, és ha a srác mindig ki tud valami új dolgot találni a párkapcsolat feldobására? és akivel mindenről lehet beszélgetni.


én néha úgy érzem, az ilyen lányok már eltűntek...vagy csak körülöttem nincsenek, vagy túl nagyok az elvárásaim? nem tudom..más is észrevette ezt?



17/F


2010. jún. 24. 21:17
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
Vannak még ilyenek, csak őket jobban kell keresni, mert nagyrésze foglalt. Ez nem véletlen. 18/L
2010. jún. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:

Örök kérdés. Minthogy igaz e hogy a lányok nem pukiznak.


Sajnos Pénz beszél.

2010. jún. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
romatika?:D
2010. jún. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
100%

Vannak bőven, a gond csak az, hogy nem ők a "feltűnőbbek". Őket általában nem fogod tudni bulikon felszedni... Az ilyen lányok visszafogottabbak, ezért nehezebb észrevenni őket, mivel nem ők a hangadók.

Sok sikert a keresgéléshez!

18/L

2010. jún. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:

jaj bocs elírtam az romantika akart lenni:D

csak gyorsan írtam:D

2010. jún. 24. 21:20
 6/51 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés majdnem ugyanezt a témát pedzegeti:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2010. jún. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
igen, vannak még, csak sajnos csúnyák
2010. jún. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:
amúgy én nem járok bulizni;) épp azért, mert ott nem lehet normális lányokat találni.
2010. jún. 24. 21:20
 9/51 anonim ***** válasza:
Igen van én ilyen voltam/vagyok 17évesen jöttem össze a jelenlegi barátommal és ő pont olyan amilyennek leírtad .Most 19 vagyok,nyugi nem haltak ki az ilyen csajok.Csak sajnos elvannak "nyomva" a sok h*lye p*csa mellett.Ha nem adod fel biztos megtalálod magadnak te is a megfelő lányt.
2010. jún. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:

Én például egyenesen utálom a romantikát, de a többi kritériumodnak megfelelek. Hát igen, ahogy azt már leírták, az ilyen lányok/nők foglaltak. Keresgélj, egyszer majd te is találsz egyet.


26 N

2010. jún. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!