Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még ilyen lányok?

Figyelt kérdés

Vannak olyan lányok, akiknek nem az a fontos 16-18 évesen, hogy egy srácnak mennyi pénze van, nem jár minden hétvégén buliba és nem issza le magát, nem dohányzik, és szereti ha törődnek vele, a romatikát, és ha a srác mindig ki tud valami új dolgot találni a párkapcsolat feldobására? és akivel mindenről lehet beszélgetni.


én néha úgy érzem, az ilyen lányok már eltűntek...vagy csak körülöttem nincsenek, vagy túl nagyok az elvárásaim? nem tudom..más is észrevette ezt?



17/F


2010. jún. 24. 21:17
1 2 3 4 5 6
 31/51 A kérdező kommentje:
:)
2010. jún. 24. 23:16
 32/51 anonim ***** válasza:

21:34-es vagyok


Azért figyelitek a többi írást....... akik írták hogy ők ilyenek mind kapcsolatban van..... szval vagy k*rvák vagy semmi választhatsz :D

2010. jún. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 A kérdező kommentje:
neem olvass csak vissza, van 1-2 aki nem írta hogy kapcsolatban lenne csak annyit hogy "itt vagyok" vagy hasonlókat:D
2010. jún. 25. 21:02
 34/51 anonim ***** válasza:
igen tudok de mennyi az esélye hogy pont találsz olyat?:) jóh van nem 1 sem 2 de általában valami hiba tuti van...vagy nemjösz be neki,vagy túl messze lakik vagy bármi....mindenesetre továbbra is sok sikert hátha :P sokan mondják hogy fölös keresni majd jön ha nemszámítunk rá szerintem meg ha nemkeresünk akkor nemlesz semmi de ha keresünk sem úgyhogy én hagyagolom kicsit :D
2010. jún. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
tudom*
2010. jún. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 A kérdező kommentje:
teljes mértékben egyetértek veled:D Én azért nem adom fel. De ez így igaz, ha megtalálod aki jó lenne vagy nem jön össze vagy messze lakik vagy összejön é a végén kiderül, hogy nem is olyan:S és az a durva, hogy nem is látszik a csajon, hogy csalfa lenne aztán egyszer csak megcsal....velem volt már ilyen.
2010. jún. 25. 22:14
 37/51 anonim ***** válasza:
általában velem azvan hogy már telejsen beleélem magam mert úgynézki minden jó stb stb aztán nemlesz a dologból semmi.vagy ha össze is jön a dolog rövid időn belül vége érthetetlen okból.... legelső rendes bnőm óta nemtaláltam egy normális csajt sem.....valami kis dolog mindig van ami miatt mégsem lesz az egészből semmi.....hát neadd teljesen énsem adom fel csak épp már kicsit unalmas hogy megismertem vagy 50csajt és egyikel se semmi... :P
2010. jún. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:

21:27-es vagyok


Tényleg ne add fel :) A lényeg az, hogy senkivel ne légy alapból elutasító, mindenkinek adj egy esélyt arra, hogy megismerd, akkor is, ha elsőre nem szimpatikus vagy abból a fajtából való, akikkel szerinted tömve a világ.

Igazából én még nem találkoztam olyan lánnyal, akit olyan pénzhajhásznak találtam volna, mint leírod, pedig elég sok barátom van. Persze, lehet, hogy csak én nem futok össze az ilyenekkel, de ha te igen, akkor se általánosíts. A bulis-cigis lányok között is vannak komolyabbak és kedvesek, én ismerek ilyeneket. Bizony, el kell fogadni, hogy tökéletes lányt nem fogsz találni:)


Mondanám, hogy írok neked, de jelenleg nagyon jól érzem magam egyedül :D Azért sok sikert neked :)

2010. jún. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
ilyen vagyok :) sose jártam bulizni és most együtt lakom a hercegemmel :))) 25L
2010. jún. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
mondtamén hogy minden normális foglalt :D
2010. jún. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!